Intencje mszalne

Październik 2018

Data: 29 wrzesień 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 866

PONIEDZIAŁEK 01.10.2018
6.30 + Jadwiga Knafel
7.00 + Jan Krupski
8.00 + Sylwester Pancherz
8.30 + Maciej Sołtys 40. rocz. śm.
15.00 o Boże błog., potrzebne łaski i dar szczęśliwego życia i wybór zgodny z wolą bożą dla Kasi i Andrzeja
19.00 + Andrzej Bednarczyk

WTOREK 02.10.2018
6.30 + Sebastian Lupa
7.00 + Eugenia Rogalska
8.00 + Janina Widawski
8.30 + Jakub Gomółka w rocz. śmierci
15.00 + Hieronim i Stefania Drewing
19.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Bogusławy i Stanisława w 10. rocz. ślubu, i opiekę dla całej rodziny

ŚRODA 03.10.2018
6.30 + Władysław Wysłołuch
7.00 + Maria Radwańska
8.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
8.30 + Jan Krupski
15.00 + Władysław Prokop, Jan i Kazimierz Wawrzyńczak
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 04.10.2018
6.30 + Sylwester Pancherz
7.00 + Urszula Radwańska
8.00 + Anna Wydra
8.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zbigniewa i Daniela Kurkowskich z okazji urodzin
15.00 + Alicja Bielska
19.00 + Aleksandra (ona) Czerwińska w 10. rocz. śm.

PIĄTEK 05.10.2018
6.30 + Maria Radwańska
7.00 + Janina Widawski
8.00 + Eugenia Rogalska
8.30 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
15.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Drewing
17.00 + Stanisław Staszel
19.00 + Jan Malicki

SOBOTA 06.10.2018
6.30 + Alicja Bielska
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
8.00 + Jan Bachleda-Szeliga
8.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Magdaleny i Adama w 1. rocz. ślubu
15.00 O opieke Matki Różańcowej i Najśw. Rodziny oraz Boże bł. dla żyjących członkiń Żywego Różańca a dla zmarłych o szczęśliwość życia wiecznego
19.00 + Krystyna Gąsienica-Roj w 10. rocz. śm

NIEDZIELA 07.10.2018
6.30 w intencji Panu Bogu wiadomej
8.00 ++ wypominani
9.30 + Helena Szczupalska w rocz. śm, mąż Kazimierz Szczupalski
11.00 + Artur, Zbigniew Sarzała
12.30 za Parafian
15.00 Dziękczynna za 20 lat działalności Stacji Opieki Caritas w Zakopanem z prośbą o dalsze Boże bł. łaski dla pracowników i podopiecznych chorych i niepełnosprawnych
17.00 + Maria Szteliga 13. rocz. śm.
19.00 + Rozalia i Jan

STARY KOŚCIÓŁ

01.10 poniedziałek + Kazimiera Habil
02.10 wtorek + Maria Szymeczko
03.10 środa + Kazimiera Habil
0410czwartek + Franciszek Stopka
05.10 piątek + Maria Szymeczko
06.10 sobota + Janusz Michalec
07.10 niedziela
8:30+ Janusz Michalec
10:00 Związek Podhalan

PONIEDZIAŁEK 15.10.2018
6.30 + Eugenia Rogalska
7.00 + Andrzej Łodziak
8.00 + Władysław Wysłołuch
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza
15.00 + Apolonia Murzyn
19.00 + + Jadwiga Dąbrowska

Wtorek 16.10.2018
6.30 O Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Doroty i Pawła w 25. rocz. ślubu
7.00 + Maria Masza
8.00 + Jadwiga Knafel
8.30 + Sylwester Pancherz
15.00 + Leon Novak 25. rocz. śm.
19.00 ADŚ

ŚRODA 17.10.2018
6.30 + Wojciech Kołodziejczyk
7.00 + Anna Wydra
8.00 + Janina Widawski
8.30 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
15.00 + Elżbieta Majeran
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 18.10.2018
6.30 + Marzena Sabała
7.00 + Władysław Wysłołuch
8.00 + Maria Stopka
8.30 + Alicja Bielska
15.00 Dziękczynna z prosbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii
19.00 + Maria i Aleksander Nowak w 8. rocz. śm.

PIĄTEK 19.10.2018
6.30 + Zdzisława (ona) Tęcza
7.00 + Roman Biernat
8.00 + Jadwiga Knafel
8.30 + Lidia Markowska w 2. rocz. śm.
15.00 + Tomasz Krzyściak 6. rocz. śm, Antoni i Jadwiga jego rodzice
19.00 + Jan Bachleda-Żarski

SOBOTA 20.10.2018
6.30 + Kazimierz Kaleta, Teresa, Maria, Jan, Antoni
7.00 + Sebastian Lupa
8.00 + Anna Wydra
8.30 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
15.00 + Maria Krzeptowska
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Teresy i Ryszarda w 18. rocz. ślubu, oraz dla ich dzieci Gabrysi, Piotra i Przemusia

NIEDZIELA 21.10.2018
6.30 + Władysława (ona) i Jan Drabczyńscy
8.00 + Irena, Katarzyna Jakubowskie i ++ rodzice
9.30 + Jan Haza w 21. rocz. śm, ++ rodzice
11.00 + Mieczysław Frasunek w 11. rocz. śm.
GUB 11.30 + Bronisława i Jan Chyc
12.30 za Parafian
12.30 o Boże bł. dla Zuzanny Oliwa i jej rodziców
15.00 Dziękczynna z prosbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Barbary i Małgorzaty i całej rodziny
17.00 + Janina Ledwochowska 2. rocz. śm.
19.00 + Urszula Gacek

STARY KOŚCIÓŁ

15.10poniedziałek 26 rocznica śmierci Jerzego Ptaka + rodziców i rodzeństwo
16.10 wtorek + Maria Szymeczko
17.10 środa Za żyjących i zmarłych członków trzech zakonów
18.10 czwartek + Zofia Walczak
19.10 piątek + Maria Szymeczko
20.10 sobota + Józefa Dobrzyńska
21.10 niedziela
8:30+ Janusz Michalec
10:00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Tomasza w 50 rocznicę urodzin oraz dla całej jego rodziny

PONIEDZIAŁEK 22.10.2018
6.30 + Janina Widawski
7.00 + Elżbieta Chrobak
8.00 + Władysław Wysłołuch
8.30 + Alicja Bielska
15.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
19.00 + Stanisław Gąsienica-Roj w 31. rocz. śm.

Wtorek 23.10.2018
6.30 + Eugenia Rogalska
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Jadwiga Knafel
8.30 + Anna Wydra
15.00 + Sylwester Pancherz
19.00 Dziękczynna z prosbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Joanny i Kazimierza w 25. rocz. ślubu

ŚRODA 24.10.2018
6.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Doroty i Marcina
7.00 + Sylwester Pancherz
8.00 + Maria Stopka
8.30 + Kazimierz izmarli z rodziny
15.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 25.10.2018
6.30 + Jadwiga Knafel
7.00 + Krystyna Śliwa
8.00 + Sebastian Lupa
8.30 + Anna Wydra
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Magdaleny i Aleksandra Marciszów w 60. rocz. ślubu
19.00 + Janina Widawski

PIĄTEK 26.10.2018
6.30 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
7.00 + Wojciech Kołodziejczyk
8.00 + Maria Masza
8.30 + Władysław Wysłołuch
15.00 + Anna Wydra
19.00 + Barbara Maciejewska

SOBOTA 27.10.2018
6.30 + Sylwester Pancherz
7.00 + Jadwiga Knafel
8.00 + Lech Ptasiński
8.30 Dziękczynna z prosbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marzeny i Andrzeja
15.00 + Tadeusz Gąsienica-Józkowy
19.00 + Jan Stopka 35. rocz. śm.

NIEDZIELA 28.10.2018
6.30 + Jan Frys 5. rocz. śm.
8.00 + Tadeusz i Janina Cholewczyńscy
9.30 + Bronisława (ona) i Józef Matusik, Andrzej Rapacz
11.00 + Andrzej 78. rocz. śm.
11.30 GUB + Jan Strączek 18. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 + Anna Tram 1. rocz. śm.
17.00 + Tadeusz Frasunek
19.00 + Tadeusz Szkotak

STARY KOŚCIÓŁ

22.10 poniedziałek Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej Częstochowskiej w 30 rocznicę ślubu Ireny i Tadeusza oraz w 60 rocznicę urodzin Tadeusza
23.10 wtorek + Józefa Dobrzyńska
24.10 środa O zgodę synowej z teściami i błogosławieństwo Boże dla rodziny
25.10 czwartek + Aniela Babiarz w 36 rocznicę śmierci
26.10 piątek + Tadeusz i Ludwika
27.10 sobota W intencji Panu Bogu wiadomej
28.10 niedziela
8:30 + Jadwiga, Stanisław, Andrzej Mucha
10:00 + Stanisław Jarząbek w 35 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK 29.10.2018
6.30 + Janina Widawski
7.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk
8.00 + + Sebastian Lupa
8.30 + Anna Wydra
15.00 + Władysław Wysłołuch
19.00 + Sylwester Pancherz

Wtorek 30.10.2018
6.30 + Eugenia Rogalska
7.00 + Stanisław Gocał
8.00 + Anna Wydra
8.30 + Maria Masza
15.00 w intencji Panu Bogu wiadomej
19.00 + Paweł Hanula i ++ z rodziny, Maria i Władysław Hanula, Stanisław i Andrzej Hanula

ŚRODA 31.10.2018
6.30 + Maria Stopka
7.00 + Franciszka (ona) i Zygmunt Piecuchowie
8.00 + Sebastian Lupa
8.30 + Sylwester Pancherz
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marioli
19.00 zbiorowa
19.00 + Kazimiera (ona) Mikołajczyk

powrót