Intencje mszalne

wrzesień 2018

Data: 2 wrzesień 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 923

PONIEDZIAŁEK 03.09.2018
6.30 + Władysław Pawlarczyk
7.00 + Irena Miodońska greg. 3
8.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
8.00 W intecnnji Dzieci i Młodzieży rozpoczynającej Nowy rok szkolny i katechetyczny
8.30 + Mieczysław Pilarski 4. rocz. śm.
15.00 + Ignacy Piwowarczyk 7. rocz. śm.
19.00 + Czesława (ona) Rdzanek

WTOREK 04.09.2018
6.30 + Urszula Radwańska
7.00 + Irena Miodońska greg. 4
8.00 + Zofia, Józef Jania
8.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
15.00 + Rozalia i Antoni Jania
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Haliny i Rafała w 25. rocz. ślubu

ŚRODA 05.09.2018
6.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
7.00 + Irena Miodońska greg. 5
8.00 + Władysław Pawlarczyk
8.30 + Mieczysław Krzeptowski
15.00 + Helena Gargas
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 06.09.2018
6.30 + Maria Glińska
7.00 + Helena Gargas
8.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
8.30 + Irena Miodońska greg. 6
15.00 + Julia Cieśla
19.00 + Józefa (ona) Dytko, Maria Duda

PIĄTEK 07.09.2018
6.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
7.00 + Maria Radwańska
8.00 + Aleksandra (ona) Żeglin
8.30 + Irena Miodońska greg. 7
15.00 + Kazimierz Kaleta 4. rocz. śm.
Gub 16.00 + Andrzej Tylka
17.00 + Kazimierz Kaleta 4. rocz. śm.
19.00 + Barbara Fiołek

SOBOTA 08.09.2018
6.30 + Maria Frączek, Andrzej, Józef, Maria, Barbara
7.00 + Ignacy Czerwiński 10. rocz. śm.
8.00 + Irena Miodońska greg. 8
8.30 + Maria Ziętarska
15.00
19.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jasia w 4. rocz. urodzin

NIEDZIELA 09.09.2018
6.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
8.00 ++ z rodziny Białeckich
9.30 + Władysław Gocał w 15. rocz. śm., syn Piotr
11.00 + Rozalia
GUB 11.30 + Bolesław Błachuta
12.30 za Parafian
15.00 + Anna Kułach 4. rocz. śm.
17.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Beaty i Ireneusza Gołębiowskich w 10. rocz. ślubu
19.00 + Irena Miodońska greg. 9

STARY KOŚCIÓŁ

3.09 poniedziałek + Madame Pisani w 1.rocz. śm.
4.09 wtorek + Stanisław i Maria Drożdż
5.09 środaDziękczynna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Madame Jeninie Caradot i jej rodziny
6.09 czwartek + Janusz Michalec
7.09 piątek + Maria i Tomasz Jachimczyk
8.09 sobota + Kazimiera Habil
9.09 niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski dla Marii Józefa w 66. rocznicę ślubu
10:00 + Władysław Komperda w 1. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 10.09.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
7.00 + Władysław Pawlarczyk
8.00 + Irena Miodońska greg. 10.
8.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Piotra w rocz. urodzin
15.00 + Zofia Kołodyńska 20. rocz. śm., ++ z rodziny
19.00 + Mieczysław Krzeptowski
19.00 + Stanisław Zientkowski

Wtorek 11.09.2018
6.30 + Eugenia Zapolska
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
8.00 + Irena Miodońska greg. 11
8.30 + Maria Radwańska
15.00 + Jerzy Zawadzki
19.00 + Cecylia Bursa i ++ z rodziny Bursów

ŚRODA 12.09.2018
6.30 + Władysław Pawlarczyk
7.00 + Maria Glińska
8.00 + Irena Miodońska greg. 12
8.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
15.00 + Kazimierz Drzymalski 38. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 13.09.2018
6.30 + Urszula Radwańska
7.00 + Zbigniew Malik 14. rocz. śm,. + Stanisław Łacny 12. rocz. śm.,
8.00 + Stanisława (ona) Cygal 17. rocz. śm.
8.30 + Zdzisława (ona) Tęcza
15.00 + Irena Miodońska greg. 13
19.00 +Anna Jasik 1. rocz. śm,. + Józef Kupisiński 21. rocz. śm.,

PIĄTEK 14.09.2018
6.30 + Alicja Bielska
7.00 + Aleksandra (ona) Żeglin
8.00 + Anna i Alojzy Szwedka
8.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
15.00 + Irena Miodońska greg. 14
19.00 + Zofia Borzęcka
19.00 za Ojczyznę

SOBOTA 15.09.2018
6.30 + Irena Miodońska greg. 15
7.00 + Jerzy Zawadzki
8.00 + Danuta Luther
8.30 + Władysław Pawlarczyk
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 + Maria Glińska

NIEDZIELA 16.09.2018
6.30 + Irena Miodońska greg. 16
8.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Roberta w rocz. urodzin
9.30 + Jerzy Niedzielski
11.00 + Stanisław Zięba 11. rocz. śm., ++ z rodziny
Gub 11.30 + Czesława Tylka syn Andrzejek
12.30 za Parafian
15.00 + Ewa i Maciej Berbeka
17.00
19.00 + Andrzej Czerwinka i ++ z rodziny

STARY KOŚCIÓŁ

10.09 poniedziałek + Janusz Michalec
11.09 wtorek + Irena Serafin w 3. rocz. śm.
12.09 środa + Andrzej Rogoda
13.09 czwartek + Krystyna Gąsienica-Gładczan w 8. rocz. śm. 
+ Stanisław, Marianna i Józef Gąsienica-Gładczan
14.09 piątek Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski opiekę Maryi i świętych Patronów dla Michała i Magdy
15.09 sobota + Ludwika Stachoń-Mulik w 43. rocz. śm.
16.09 niedziela
8:30+ Robert Dudzik i Jan Dudzik
10:00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Lenki w 10. rocznicę urodzin oraz dla jej mamy

PONIEDZIAŁEK 17.09.2018
6.30 + Irena Miodońska greg. 17
7.00 + Stanisław Cholewa
8.00 + Eugenia Rogalska
8.30 + Maria Radwańska
15.00 + Mieczysław Krzeptowski
19.00 + Władysław Pawlarczyk

WTOREK 18.09.2018
6.30 + Zdzisława (ona) Tęcza
7.00 + Irena Miodońska greg. 18
8.00 + Mateusz Bendkowski 7. rocz. śm.
8.30
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Infułata Stanisława Olszówki z okazji imienin od Róż
19.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Magdaleny i Marka w 4. rocz. ich ślubu i dla ich córki Weroniki
19.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Infułata Stanisława Olszówki z okazji imienin

ŚRODA 19.09.2018
6.30 + Roman Biernat
7.00 + Maria Glińska
8.00 + Maria i Lech Ławrynowicz
8.30 + Irena Miodońska greg. 19
15.00 + Helena Górlińska 3. rocz. śm., Stanisław Górliński 36. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 20.09.2018
6.30 + Urszula Radwańska
7.00 + Zdzisława (ona) Tęcza
8.00 o szczęśliwe rozwiązanie dla córki Angeliki
8.30 + Eugenia Rogalska
15.00 + Jerzy Zawadzki
19.00 + Irena Miodońska greg. 20

PIĄTEK 21.09.2018
6.30 + Helena Gargas
7.00 + Adma Kowalczyk 8. rocz. śm,. brat Mariusz Kowlaczyk 4. rocz. śm.
8.00 + Alicja Bielska
8.30 + Stanisław Cholewa
15.00 + Jerzy Zawadzki
19.00 + Irena Miodońska greg. 21

SOBOTA 22.09.2018
6.30 + Andrzej Łodziak
7.00 + Irena Miodońska greg. 22
8.00 + Franciszek, Rozalia, Małgorzata Rosiek
8.30 + Eugenia Rogalska
15.00 + Anna Malacina
19.00 + Irena Motyka i ++ z rodziny Motyków

NIEDZIELA 23.09.2018
6.30 o zdrowie, Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Antoniego Madej
8.00 + Stanisław Stachura 13. rocz. śm.
9.30 + Stanisław Tylka 5. rocz. śm.
11.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mileny Skupień w 9. rocz. urodzin
Gub 11.30 + Andrzejek Tylka
12.30 za Parafian
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Adama i Marii w 27 rocz. ślubu oraz potrzebne łaski dla syna Bartłomieja
17.00 + Irena Miodońska greg. 23
19.00 + Józef Boczoń w rocz. śmierci

STARY KOŚCIÓŁ

17.09 poniedziałek + Kazimiera Habil
18.09 wtorek + Janusz Michalec
19.09 środa + Kazimiera Habil
20.09 czwartek + Maria Szymeczko
21.09 piątek + Kazimiera Habil
22.09 sobota + Maria Szymeczko
23.09 niedziela
8:30+ Bronisława Faron w 4. rocz. śm. oraz ++ z rodziny
10:00 + Stanisław Maryniarczyk oraz ++ z rodziny

powrót