Intencje mszalne

Lipiec - sierpień 2018

Data: 28 lipiec 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1418

PONIEDZIAŁEK 30.07.2018
6.30 + Agata Mrozicka
7.00 + Marta i Władysław
8.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 30
8.30 + Janusz w 14. rocz. śm.
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Katarzyny i Łukasza w 10. rocz. ślubu
19.00 + Zofia Chowaniec

Wtorek 31.07.2018
6.30 + Magdalena Bernatowicz
7.00 + Władysław Szkulski
8.00 + Tadeusz Gronek
8.30 + Bronisław Budaj
15.00 + Józef Bronisław Haza w 3. rocz. śm.
19.00 + Czesława (ona) Rdzanek

ŚRODA 1.08.2018
6.30 + Maria Glińska
7.00 + Zofia, Adam i syn Andrzej Czerlinka
8.00 + Helena Styś 10. rocz. śm.
8.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mirosławy i Władysława w 45 rocznicę ślubu i potrzebne łaski boże dla dzieci i wnuków
15.00 + Henryk Kępiński 44. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 2.08.2018
6.30 + Jan Krupski
7.00 + Agata Mrozicka
8.00 + Władysław Szkulski
8.30 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
15.00 o zdrowie, Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Macieja w dniu 18. urodzin
19.00 + Stefan Rogalski

PIĄTEK 3.08.2018
6.30 + Stanisław Cholewa
7.00 + Agata Mrozicka
8.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Milewskich
8.30 + Maria Radwańska
15.00 + Olga Gęsiorowska
17.00 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
19.00 + Władysław Pawlarczyk

SOBOTA 4.08.2018
6.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jolanty i Antoniego w 42. rocz. ślubu, z prośbą o łaski dla Pauliny i Piotra na nowej drodze życia.
7.00 + Mieczysław Krzeptowski
8.00 + Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 + Józefa (ona) Sitko w 27. rocz. śm., mąż Kazimierz, ++ z rodz. Papieży i Sitków
15.00 Dziękczynno-błagalna o Boże miłosierdzie oraz opiekę Najśw. Rodziny dla żyjących członków Żywego różańca i ich rodzin, a dla zmarłych o szczęśliwość życia wiecznego.
19.00 + Janina i Stanisław Niemczyk

NIEDZIELA 5.08.2018
6.30 z prośbą o wyjście z nałogu dla Andrzeja o Boże bł. i potrzebne łaski
8.00 ++ wypominani
9.30 ++ Franciszek Śmieszek, żona, syn i synowa
11.00 + Józef Janeczek 2. rocz. śm. Helena Janeczek
GUB. 11.30
12.30 za Parafian
15.00 ku czci Boga Ojca, by był bardziej znany i kochany
17.00 + Andrzej Małeta 26. rocz. śm.
19.00 + Andrzej Bachleda-Wraj 2. rocz. śm.

STARY KOŚCIÓŁ

30.07 poniedziałek + Barbara i Ryszard Karpińscy 
i + Stanisława i Sękowscy
31.07 wtorek + Irena Potoplak oraz ++ z rodziny
1.08 środa+ Anna Kęsek 8. rocz. śm. oraz + Władysław
2.08 czwartek Dziękczynna za dar powołania do życia konsekrowanego z prośbą o Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego potrzebne łaski oraz opiekę NMP
3.08 piątek + siostra Maria Wirginneta
4.08 sobota O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla księdza Proboszcza i wszystkich kapłanów pracujących w Parafii.
5.08 niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej w rocznicę ślubu dla Anny i Andrzeja
10:00 + Grażyna Bystrzycka w 11. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Bystrzyckich, Grandysów, Jankowskich

PONIEDZIAŁEK 06.08.2018
6.30 + Józefa (ona) Kalus
7.00 + Mieczysław Krzeptowski
8.00 + Aleksandra (ona) Żeglin
8.30 + Stanisław Cholewa
15.00 ++ z rodz. Kaczmarczyk
19.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny w rodzinie.
19.00 W intencji s. Joeli w rocznicę ślubów wieczystych

Wtorek 07.08.2018
6.30 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
7.00 dziękczynna za dar Założyciela Zgromadzenia prośbą o wierność jego charyzmatowi i duchowości
8.00 + Władysław Pawlarczyk
8.30 + Władysław Szkulski
15.00 + Stefan Rogalski
19.00 + Helena Gargas

ŚRODA 8.08.2018
6.30 + Andrzej Tylka
7.00 + Jan Krupski
8.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Milewskich
8.30 + Bożena Dzięciółkiewicz
15.00 + Józef Demut, o łaski dla Barbary
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 9.08.2018
6.30 + Mikołaj Rafałko
7.00 + Maria Glińska
8.00 w intencji Panu Bogu wiadomej
8.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
15.00 + Genowefa Wątorek w rocz. śmierci, mąż Jan
19.00 + Helena i Jan Gargas

PIĄTEK 10.08.2018
6.30 + Mieczysław Krzeptowski
7.00 + Władysław Pawlarczyk
8.00 o opiekę Bożą, potrzebne łaski i szczęśliwy powrót ze Stanów
8.30 + Helena Gargas
15.00 + Maria Kaczmarek 2. rocz. śm.
19.00 w intencji Ojczyzny
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Danuty Kaleta

SOBOTA 11.08.2018
6.30 + Jan Krupski
7.00 + Józefa (ona) Kalus
8.00 + Urszula Radwańska
8.30 + Bożena Dzięciółkiewicz
15.00 + Stanisław Bachleda-Wala 22. rocz. śm.
19.00 + Władysław Szkulski

NIEDZIELA 12.08.2018
6.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Haliny i Leszka Kysiak w 41. rocz. ślubu
8.00 + Józef Kowalczyk
9.30 + Helena i Jan Gargas
11.00 + Wojciech Dyś 29. rocz. śm., ++ z rodziny
GUB 11.30 + Janina i Andrzej Bobak
12.30 za Parafian
15.00 w intencji rodziny Małgorzaty i Michała prosząc o opiekę i miłosierdzie Boże orz szczęśliwe rozwiązanie i dary Ducha Świętego
17.00 + Antonina i Stefan Wilk
19.00 + Mirosława (ona) i Stanisław Pastor


STARY KOŚCIÓŁ

6.08poniedziałek + Janusz Michalec
7.08wtorek + Mariana Serafin w 2. rocz. śm.
8.08środaDziękczynna za otrzymane łaski z prośbą 
o Boże błogosławieństwo
9.08czwartek + Janusz Michalec
10.08 piątek Za wszystkie + siostry Miłosierdzia, szczególnie 
za + siostrę Marie Gacek, + siostrę Genowefę Golańską
11.08 sobota + Janusz Michalec
12.08 niedziela
8:30+ Alicja Noga w 4. rocz. śm.
10:00 + Władysław Skupień w 1. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 13.08.2018
6.30+ Mikołaj Rafałko
7.00+ Maria Glińska
8.00+ Bożena Dzięciółkiewicz
8.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
15.00Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00+ Anna Jabrocka-Chmiel, Włodziemirz Chmiel

Wtorek 14.08.2018
6.30+ Jan Krupski
7.00+ Władysław Szkulski
8.00+ Helena Gargas
8.30 + Franciszek 29. rocz. śm.
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Stanisławy
19.00 + Franciszka (ona) Stokłosa

ŚRODA 15.08.2018
6.30+ Helena i Julian Krzywańscy
8.00+ Jan i Weronika Bajer
9.30+ Maria i Ludwik Szteliga
11.00 rez
12.30 za parafian
15.00 + Henryk Gibała 1. rocz. śm.
17.00 + Wojciech Gacek w 100. rocz. urodzin
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 16.08.2018
6.30+ Władysław Pawlarczyk
7.00 + Stanisław Cholewa
8.00+ Małgorzata Wójcik, 6. rocz. śm,.
8.30 + Mieczysław Krzeptowski
15.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
19.00 + Wiesław Jasiński 17. rocz. śm.

PIĄTEK 17.08.2018
6.30+ Józefa (ona) Kalus
7.00+ Stefan Rogalski
8.00+ Urszula Radwańska
8.30 + Helena Gargas
15.00 ++ z rodziny Janus
19.00 + Aleksandra (ona) Żeglin

SOBOTA 18.08.2018
6.30+ Władysław Szkulski
7.00+ Maria Radwańska
8.00+ Jan Krupski
8.30+ Stefan Rogalski
15.00Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Łukasza Mazurka w 20. rocz. urodzin
19.00+ Franciszka (ona) Stokłosa

NIEDZIELA 19.08.2018
6.30o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Renaty, Grażyny, Heleny, Witalika, Weroniki i Teresy, o trzeźwość dla Franciszka
8.00 + Roman Biernat
9.30Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Agaty i Rafała w 18. rocznicę ślubu
11.00+ Adam Kuciel 4. rocz. śm.
12.30za Parafian
15.00+ Jacek Raźny 9. rocz. śm.
17.00+ Maria, Julian i Leszek
19.00+ Krzysztof Zięba-Drzymalski 5. rocz. śm.

STARY KOŚCIÓŁ

13.08 poniedziałek + Andrzej Majchrzak w 10. rocz. śm.
14.08 wtorek + Andrzej Rogoda
15.08 środa
8:30+ Robert
10:00 + Katarzyna Gąsienica-Giewont w 4. rocz. śm.
16.08 czwartek + Maria Górka w 3. rocz. śm.
17.08 piątek O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Aleksandry 
i Patryka z okazji zawarcia związku małżeńskiego
18.08 sobota W rocznicę urodzin i imienin Heleny Jarząbek
19.08 niedziela
8:30+ Julia, Wincenty, Stanisław i Henryk
10:00 + Józefa i Czesław Chowaniec

PONIEDZIAŁEK 20.08.2018
6.30 + Bronisław Budaj
7.00 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
8.00 + Helena Gargas
8.30 + Jan Krupski
15.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
19.00 + Elżbieta Gąsienica-Roj 3. rocz. śm.

Wtorek 21.08.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
7.00 + Mikołaj Rafałko
8.00 + Mieczysław Krzeptowski
8.30 + Maria Glińska
15.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
19.00 ADŚ

ŚRODA 22.08.2018
6.30 W intencji s. Marii Danieli z okazji 40. lat życia zakonnego
7.00 + Stanisław Cholewa
8.00 + Maria, Jan, Tadeusz, Janina
8.30 + Władysław Pawlarczyk
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Klaudii i Tomasza
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 23.08.2018
6.30 + Maria Radwańska
7.00 + Helena Gargas
8.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
8.30 + Urszula Radwańska
15.00 + Eugenia Rogalska
19.00 + Janusz Skupień

PIĄTEK 24.08.2018
6.30 + Władysław Szkulski
7.00 + Aleksandra (ona) Żeglin
8.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
8.30 + Eugenia Rogalska
15.00 + Waleria Krupa 20. rocz. śm., mąż Bartłomiej i ++ z rodz. Krupów i Orłów
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii w 80. rocz. urodzin

SOBOTA 25.08.2018
6.30 + Czesława (ona) Rdzanek
7.00 + Mieczysław Krzeptowski
8.00 + Emilia i Marian Król
8.30 + Stanisław Cholewa
15.00 + Zofia i Ludwik Jania
19.00 + Bronisław Budaj

NIEDZIELA 26.08.2018
6.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Andrzeja Lejczak w rocz. urodzin
8.00 + Stanisława (ona) Irzyk
9.30 + Barbara Tylka 2. rocz. śm
11.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Małgorzaty i Mieczysława w 34. rocz. ślubu oraz dla całej rodziny
11.30 GUB + Andrzejek Tylka
12.30 W 38. Rocznicę powstania Solidarności o Boże bł. Dla żywych członków i szczęśliwą wieczność dla zmarłych
15.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Doroty
17.00 + Wojciech Gacek 2. rocz. śm.
19.00 + Barbara Maciejewska


STARY KOŚCIÓŁ

20.08 poniedziałek Za + księży Misjonarzy, szczególnie za + księdza Władysława Jankowicza i + księdza Władysława Bombe
21.08 wtorek + Janusz Michalec
22.08 środa + Włodzimierz Gąsienica- Gładczan w 11. rocz. śm.
23.08 czwartek O światło Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla Matki Maksymilli
24.08 piątek + Bartek Olszański ratownik TOPR
25.08 sobota + Ludmila Sichová w 1. rocz. śm.
26.08 niedziela
8:30 + Anna Rokicka w 14. rocz. śm. i ++ z rodziny Siatkowskich i Karpieli
10:00 Za PARAFIAN

PONIEDZIAŁEK 27.08.2018
6.30 + Czesława (ona) Rdzanek
7.00 + Józefa (ona) Klaus
8.00 + Bronisława, Ignacy, Stanisław, ++ rodzice
8.30 + Władysław Pawlarczyk
15.00 + Ludwika (ona) Kuźniar ++ z rodziny
19.00 + Krystyna Gibała 8. rocz. śm.

WTOREK 28.08.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Żeglin
7.00 + Franciszka (ona) Stokłosa
8.00 + Władysław Szkulski
8.30 + Józef Fiołek 2. rocz. śm.
15.00 + Henryk 37. rocz. śm. ++ rodzice
19.00 + Janina Wilk 20. rocz. śm,.

ŚRODA 29.08.2018
6.30 + Stanisław Cholewa
7.00 + Helena Gargas
8.00 + Urszula Radwańska
8.30 + Piotr, Stefania (ona), Bronisław 33. rocz. śm.
15.00 + Barbara Janik-Krupa 2. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 30.08.2018
6.30 + Władysław Pawlarczyk
7.00 + Stanisław Cholewa
8.00 + Maria Glińska
8.30 + Franciszka (ona) Stokłosa
15.00 + Helena Kaczmarczyk 3. rocz. śm.
19.00 + Bronisława Guziak

PIĄTEK 31.08.2018
6.30 + Mieczysław Krzeptowski
7.00 + Aleksandra (ona) Żeglin
8.00 + Eugenia Rogalska
8.30 + Urszula Radwańska
15.00 + Janina Urbaniak
19.00 + Adam Śniego ++ z rodziny

SOBOTA 01.09.2018
6.30 + Helena Gargas
7.00 + Danuta Luther
8.00 + Bronisława (ona) Piątek-Fitt, Michał Piątek
8.30 + Irena Miodońska greg. 1.
15.00 O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla nauczycieli i katechetów w przekazywaniu wiedzy i pokonywaniu trudności wychowawczych w wychowywaniu dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.
19.00 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anny i Bartłomieja Piskorskich w dniu zawarcia związku małżeńskiego.

NIEDZIELA 02.09.2018
6.30 o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Matyldy Złotkowskiej w 25. rocz. urodzin
8.00 ++ wypominani
9.30 + Irena Miodońska greg. 2.
11.00 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
11.30 GUB + Stanisław i Andrzej Słodyczka
12.30 za Parafian
15.00 + Katarzyna Cieżak
17.00 + Stanisław Pawlikowski 5. rocz. śm.
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii i Józefa w 40. rocz. ślubu oraz dla Wioletty i Marcina w 15. rocz. ślubu

STARY KOŚCIÓŁ

27.08 poniedziałek + Janusz Michalec
28.08 wtorek O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii i Franciszka w 58. rocznicę ślubu
29.08 środa + Anna Ziobrowska
30.08 czwartek + Janusz Michalec
31.08 piątek + Helena Gąsienica-Gładczan
1.09sobota + Janusz Michalec
2.09niedziela
8:30+ Czesława Szafrańska
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…


powrót