Intencje mszalne

Lipiec 2018

Data: 23 czerwiec 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1011

NIEDZIELA 01.07.2018
6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski w 18. rocznicę chrztu Pawła Kułacha z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny w dorosłym życiu
8.00 ++wypominani
9.30+ Maria Haza 28.rocz. śm. ++ rodzice
11.00 + Zofia i Jerzy Goclon 24. rocz. śm.
12.30 Za Parafian
15.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 1
17.00 + Stefan Rogalski
19.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marii i Rafała Bobak w 10.rocznicę ślubu

PONIEDZIAŁEK 02.07.2018
6.30+ Magdalena Bernatowicz
7.00+ Stefan Rogalski
8.00+ Mieczysław Krzeptowski
8.30 + Katarzyna Wątorska - greg. 2
15.00 + Jan Wydra
19.00 + Władysław Szkulski

WTOREK 03.07.2018
6.30+ Bronisław Budaj
7.00+ Bartłomiej Krzeptowski
8.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 3
8.30 + Jan Nawara
15.00 + Andrzej Gąsienica-Kołodziej
19.00 + Czesława (ona) Rdzanek


ŚRODA 04.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 4
7.00+ Agata Mrozicka
8.00+ Wojciech Janik-Firek
8.30+ Roman Biernat
15.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Renaty w 80. roczn. urodzin
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 05.07.2018
6.30+ Tadeusz Staszel
7.00 + Magdalena Bernatowicz
8.00+ Wiktoria Bachleda-Szeliga
8.30 + Bartłomiej Krzeptowski
15.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 5
19.00 +Stanisław Papież 50. rocz. śm.

PIĄTEK 06.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 6
7.00+ Bronisław Budaj
8.00+ Józef i Aniela, zięć Józef Kapiel
8.30 + Stefan Rogalski
15.00 + Eugeniusz
17.00 O zdrowie, Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Beaty i Rafała na nowej drodze życia.
19.00 + Magdalena Bernatowicz

SOBOTA 07.07.2018
6.30+ Agata Mrozicka
7.00+ Józefa (ona) Wilczkiewicz
8.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 7
8.30+ Janina w 40. rocz. śm., Jan i Stanisław
15.00 O wiarę, nadzieję i miłość dla Społeczeństwa naszej parafii, o Boże bł. i światło Ducha Świętego dla sprawujących władzę w naszym mieście i Ojczyźnie
19.00 + Bartłomiej Krzeptowski

NIEDZIELA 08.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 8
8.00 +Zofia i Wojciech Matusik
9.30+ Helena i Jan Możdżeń
11.00 + Maria 16. rocz. śm.,
12.30 Za Parafian
15.00 + Edward Frasunek 5. rocz. śm.
17.00 + +Stanisław Warwas 7. rocz. śm., Ireneusz Warwas 19. rocz. śm., Maria Warwas
19.00 + Urszula Gacek 2. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 09.07.2018
6.30+ Roman Ringer
7.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 9
8.00O Boże błogosł. dla potrzebujących bożej łaski
8.30 + Magdalena Bernatowicz
15.00 + Bartłomiej Krzeptowski
19.00 + Józefa (ona) Wilczkiewicz

Wtorek 10.07.2018
6.30+ Agata Mrozicka
7.00+ Zdzisław Bijański 10. rocz. śm
8.00+ Henryk Dubnicki
8.30 + Stefan Rogalski
15.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 10
19.00 + Michał Piątek 20. rocz. śm.,

ŚRODA 11.07.2018
6.30+ Franciszka i Józef Waśko
7.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 11
8.00+ Maria Glińska
8.30+ Janina 33. rocz. śm.
15.00 + Andrzej Gąsienica-Kołodziej 2. rocz. śm.,
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 12.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 12
7.00 + Paulina Rogalska
8.00Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii i Ignacego Adamczyków w 46 rocz. ślubu
8.30 + Ryszard Polak
15.00 + Anna i Władysław Weron
19.00 +Józef Boczoń syn 6. rocz. śm.

PIĄTEK 13.07.2018
6.30+ Stanisław Cholewa
7.00+ Tadeusz Staszel
8.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Elizy, Piotra, Adriana i Marysi
8.30 + Magdalena Bernatowicz
15.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 13
19.00 1) + Roman Ringer
2) Za Ojczyznę

SOBOTA 14.07.2018
6.30+ Władysław Szkulski
7.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 14
8.00+ Zofia Chowaniec
8.30+ Henryk Dubnicki
15.00 O zdrowie i siły do walki z chorobą dla Agnieszki
19.00 + Czesława (ona) Rdzanek

NIEDZIELA 15.07.2018
6.30 ++Katarzyna i Mieczysław Okarma
8.00 + Włodzimierz Bereziński
9.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 15
11.00 ++ Maria Zabawa, Stanisława i Jan Kieć, Agnieszka, Janina, Henryk, Roman, Ryszard Ryperowicz, Antonina, Irena, Jan, Władysław Wielgus, ks. Wojciech Bajda, ks. Matusz Salwatorianin, Jan Kania i Rodzice
12.30 Za Parafian
15.00 + Andrzej Rogoda
17.00 + Antonina i Stefan Wilk
19.00 +Kazimiera (ona) Pitoń, Władysław mąż

PONIEDZIAŁEK 16.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 16
7.00+ Zofia Chowaniec
8.00+ Maria Duraj-Sobańska 16. rocz. śm. ++ z rodz. Duraj
8.30 + Roman Ringer
15.00 wynagradzająca
19.00 + Magdalena Bernatowicz

WTOREK 17.07.2018
6.30+ Henryk Dubnicki
7.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 17
8.00+ Ryszard Polak
8.30 + Bartłomiej Krzeptowski
15.00 + Janina i Stanisław Niemczyk
19.00 ADŚ

ŚRODA 18.07.2018
6.30+ Roman Ringer
7.00+ Ryszard Polak
8.00+ Anna Frączek 36. rocz. śm.
8.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 18
15.00 + Franciszek Begejowicz
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 19.07.2018
6.30+ Henryk Dubnicki
7.00 + Stefan Rogalski
8.00+ Agnieszka Ziętek 1. rocz. śm.
8.30 + Bronisław Budaj
15.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 19
19.00 +Wincenty Kolata

PIĄTEK 20.07.2018
6.30+ Czesława (ona) Rdzanek
7.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 20
8.00+ Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
8.30 + Zofia Chowaniec
15.00 + Czesława (ona) Chyc
19.00 + Czesław Pastuszko

SOBOTA 21.07.2018
6.30+ Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
7.00+ Henryk Dubnicki
8.00+ Katarzyna Wątorska - greg. 21
8.30+ Stefan Rogalski
15.00 Dziękczynna za szczęśliwą operację
19.00 + Jerzy Śnieżek 6. rocz. śm.

NIEDZIELA 22.07.2018
6.30 O Boże błog. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Kaczmarczyk, oraz za zmarłych z rodz. Dobrowolskich
8.00 + Maria Haza w dniu imienin, + córka Maria Kuflik
9.30+ Katarzyna Wątorska - greg. 22
11.00 + Jan i Wanda Bętkowscy
12.30 Za Parafian
15.00 + Ludwina Rzadkosz 8. rocz. śm.
17.00+ Agata Mrozicka
19.00 + Andrzej Sajdak 7. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 23.07.2018
6.30+ Czesława /ona/ Rdzanek
7.00+ Tadeusz Gronek
8.00+ Helena Głąb
8.30+ Katarzyna Wątorska – greg. 23
15.00 + Bronisław Budaj
19.00 + Stanisława /ona/ Dziubek-Szpil

WTOREK 24.07.2018
6.30+ Roman Polak
7.00+ Roman Ringer
8.00+ Mieczysław Krzeptowski
8.30+ Katarzyna Wątorska – greg. 24
15.00 ++ Helena, Michał Kaczor
19.00 ++ Stefania i Jan Nowak – rocznica śmierci

ŚRODA 25.07.2018
6.30+ Katarzyna Wątorska – greg. 25
7.00+ Ryszard Polak
8.00+ Jacek Jaworski – 21.rocznica śmierci
8.30+ Stanisława /ona/ Dziubek-Szpil
15.00 + Wojciech Pastuszko – 4.rocznica śmierci
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 26.07.2018
6.30++ rodzice i rodzeństwo
7.00+ Katarzyna Wątorska – greg. 26
8.00+ Anna Czajecka
8.30++ Anna i Andrzej
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Agata Mrozicka

PIĄTEK 27.07.2018
6.30+ Władysław Szkulski
7.00+ Stanisława /ona/ Dziubek-Szpil
8.00+ Maria Glińska
8.30+ Katarzyna Wątorska – greg. 27
15.00 + Anna Stopka
19.00 + Maria Roszkowska – 7.rocznica śmierci

SOBOTA 28.07.2018
6.30+ Stanisława /ona/ Dziubek-Szpil
7.00+ Agata Mrozicka
8.00+ Stanisław Cholewa
8.30+ Katarzyna Wątorska – greg. 28
15.00 + Henryk Dubnicki
19.00 + Tadeusz Staszel

NIEDZIELA 29.07.2018
6.30 O bł. Boże, opiekę Najśw. Rodziny i potrzebne łaski dla Bożeny z okazji urodzin
8.00+ Józef Rapacz – 19.rocznica śmierci
9.30+ Włodzimierz Bereziński – 3.rocznica śmierci
11.00 ŚWIĘTO POLICJI WOJEWÓDZKIEJ
12.30 ZA PARAFIAN
15.00 + Katarzyna Wątorska – greg. 29
17.00 + Ryszard Polak
19.00 + Magdalena Bernatowicz

PONIEDZIAŁEK 30.07.2018
6.30 + Agata Mrozicka
7.00 ++ Marta i Władysław
8.00 + Katarzyna Wątorska - greg. 30
8.30 + Janusz - 14. rocznica śmierci
15.00 Za Katarzynę i Łukasza - 10. rocznica ślubu - o błogosławieństwo Boże na dalsze lata
19.00 + Zofia Chowaniec

WTOREK 31.07.2018
6.30 + Magdalena Bernatowicz
7.00 + Władysław Szkulski
8.00 + Tadeusz Gronek
8.30 + Bronisław Budaj
15.00 + Józef Bronisław Haza - 3. rocznica śmierci
19.00 + Czesława /ona/ Rdzanek


STARY KOŚCIÓŁ
1.07 niedziela
8:30+ Bartłomiej Gąsienica – Szostak w 13. rocz. śm. oraz ++ z rodziny
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…

2.07 poniedziałek + Jan Baliś
3.07 wtorek O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary
4.07 środa + Józef Tylka
5.07 czwartek O szczęśliwe zbiory i zachowanie od piorunów i gradu
6.07 piątek O mądrość, zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Stanisława
7.07 sobota + Zofia Popieluch
8.07 niedziela
8:30 O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej w 3. Rocznicę ślubu dla Moniki i Andrzeja
10:00 + Stefan Ptak w 1. rocz. śm.

9.07 poniedziałek + Apolonia Mąka i Helena Dziadkowiec
10.07 wtorek Za Krystynę i Jana by wzajemna miłość i zrozumienie oraz Boże błogosławieństwo towarzyszyło im przez całe życie
11.07 środa + Władysław Tylek w 17. rocz. śm.
12.07 czwartek + Ks. Józef Stolarczyk w 125 rocz. śm.
13.07 piątek + Bartłomiej Łukaszczyk w 8. rocz. śm.
14.07 sobota + Urszula Radwańska
15.07 niedziela
8:30 + Helena Gargas
10:00 + Władysław Bobak i jego żona Aniela

16.07 poniedziałek + Helena Gargas
17.07 wtorek + Urszula Radwańska
18.07 środa + Anna i Stanisław Nowacki oraz ++ z rodziny
19.07 czwartek + Zofia Popieluch
20.07 piątek + Helena Gargas
21.07 sobota + Helena Gargas
22.07 niedziela
8:30 + Urszula Radwańska
10:00 + Marek i Ewelina Pęksa w 3. rocz. śm.

23.07 poniedziałek + Marta Olszańska i syn Bartek
24.07 wtorek + Urszula Radwańska
25.07 środa + Halina Tylek w 2. rocz. śm.
26.07 czwartek + Anna i Władysław Kęsek
27.07 piątek + Helena Gargas
28.07 sobota + Helena Gargas
29.07 niedziela
8:30 + Helena Galica oraz ++ z rodziny
10:00 + Lucjan Biegacz rocznica śmierci

powrót