Intencje mszalne

czerwiec 2018

Data: 3 czerwiec 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 705

PONIEDZIAŁEK 04.06.2018
6.30 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
7.00 + Roman Ringer
8.00 + Tadeusz Staszel
8.30 + Zofia Chowaniec
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Moniki z okazji urodzin
19.00 + Bronisław Budaj

Wtorek 05.06.2018
6.30 + Bartłomiej Krzeptowski
7.00 + Stanisław Żak
8.00 + Janusz Trzciński 5. rocz. śm.
8.30 + Antonina (ona) Łukasik
15.00 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
19.00 + Mikołaj Rafałko

ŚRODA 06.06.2018
6.30 + Antonina (ona) Łukasik
7.00 + Edward Jakubczyk
8.00 + Mikołaj Rafałko
8.30 + Józefa (ona) Klaus
15.00 + Kazimierz Sendor 5. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 07.06.2018
6.30 + Józefa (ona) Wilczkiewicz
7.00 + Mieczysław Maka
8.00 + Agnieszka Bukowska 39. rocz. śm. Andrzej Bukowski 14. rocz. śm.,
+ Stanisław Malik 24. rocz. śm.
8.30 + Stanisław Żak
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii
19.00 + Jan Włoch 11. rocz. śm.

PIĄTEK 08.06.2018
6.30 + Anna Kaleta 23. rocz. śm., Jan, Andrzej, Helena, Józef
7.00 + Mieczysław Maka
8.00 + Mikołaj Rafałko
8.30 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
15.00 + Roman Ringer
19.00 + Stanisław Cholewa
19.00 za Ojczyznę

SOBOTA 09.06.2018
6.30 + Roman Ringer
7.00 + Bartłomiej Krzeptowski
8.00 + Andrzej Tylka
8.30 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
15.00 + Eleonora Zawalska 7. rocz. śm.
19.00 + Zofia Chowaniec

NIEDZIELA 10.06.2018
6.30 + Józefa Sopiarz
8.00 + Krzysztof Starzyk 15. rocz. śm.
9.30 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Marty i Krzysztofa Skupień w 10. rocz. ślubu
11.00 + Józef Frasunek 14. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Edwarda Łatki 23. rocznicę święceń kapłańskich
17.00 + Józef Kardaś
19.00 rez

STARY KOŚCIÓŁ

4.06 poniedziałek + Zofia Popieluch
5.06 wtorek + Zofia Popieluch
6.06 środa + Bronisława Marusarz-Rusiecka
7.06 czwartek + Jan w 17. rocz. śm.
8.06 piątek + Władysława Walczak-Wójciak
9.06 sobota + Ludmila Sichová
10.06 niedziela
8:30+ Antoni i Irena Chłapek i ich rodziców
10:00 + Stanisław Gąsienica-Brzega

PONIEDZIAŁEK 11.06.2018
6.30 + Stefan Rogalski
7.00 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
8.00 + Tadeusz Staszel
8.30 + Jan Sołtys 1. rocz. śm.
15.00 + Antonina Gut 4. rocz. śm.
19.00 + Andrzej Tylka

Wtorek 12.06.2018
6.30 + Lidia Scott
7.00 + Roman Ringer
8.00 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
8.30 + Edward Jakubczyk
15.00 + Franciszka (ona) i Józef Waśko
19.00 + Honorata, Piotr Kutaj, Maria i Jan Boczoń

ŚRODA 13.06.2018
6.30 + Bronisław Budaj
7.00 + Józefa (ona) Wilczkiewicz
8.00 + Antoni Szydlak
8.30 + Lidia Roszkowska - Kovacewicz
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 14.06.2018
6.30 + Czesława (ona) Rdzanek
7.00 + Lidia Scott
8.00 + Józefa (ona) Kalus
8.30 + Bronisław Pawlikowski 5. rocz. śm.
15.00 + Stanisława (ona) Siewiera 5. rocz. śm.
19.00 + Bartłomiej Krzeptowski

PIĄTEK 15.06.2018
6.30 + Zofia Chowaniec
7.00 + Władysława (ona) i Aleksander Dudzik, córka Zofia
8.00 + Bogumiła (ona) Sobańska
8.30 + Mieczysław Maka
15.00 + Mikołaj Rafałko
19.00 + Edward Jakubczyk

SOBOTA 16.06.2018
6.30 + Tadesz Staszel
7.00 + Lidia Scott
8.00 ++ z rodz. Rapacz
8.30 + Andrzej Guziak 6. rocz. śm.
15.00 + Stanisław Gąsienica-Józkowy 10. rocz. śm.
19.00 + Maria Kasprzyk 25. rocz. śm.

NIEDZIELA 17.06.2018
6.30 + Elżbieta Olszewska 1. rocz. śm.
8.00 + Władysław Broda w rocznicę śmierci
9.30 + Stanisław Fijas, Józef i Katarzyna Fijas i ++ z rodz.
11.00 + Jerzy Kuciel 25. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 W intencji Iwony Zalotyńskiej w podziękowaniu za trud wychowania, troskę i przekazaną wiedzę od rodziców uczniów z klasy 3b
17.00 O Boże bł. dary Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Wioletty i Szymona Gąsieniców z rodziną
19.00 + Witold Ledwochowski 2. rocz. śm.



STARY KOŚCIÓŁ

11.06 poniedziałek + Jan Baliś
12.06 wtorek + Bronisława Marusarz-Rusiecka
13.06 środa + Andrzej Rogoda
14.06 czwartek + Maria i Jacek Tylka
15.06 piątek + Zofia Popieluch
16.06 sobota Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństw, zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Marii i Władysława
17.06niedziela
8:30+ Jan i Antoni
10:00 + Andrzej Janik Firek w 13. rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK 18.06.2018
6.30 + Andrzej Tylka
7.00 + Bronisław Budaj
8.00 + Antonina (ona) Łukasik
8.30 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
15.00 + Helena i Jan 11. rocz. śm.
19.00 + Stefania i Władysław Prokop, Maria i Marian Nowak

Wtorek 19.06.2018
6.30 + Czesława (ona) Rdzanek
7.00 + Stanisław Żak
8.00 + Józefa (ona) Wilczkiewicz
8.30 + Jan Krupski
15.00 + Jadwiga Wadowska 12. rocz. śm.
19.00 ADŚ
19.00 O odrzucenie złych myśli i uzdrowienie dla Oli oraz potrzebne łaski dla rodziców i chłopaka

ŚRODA 20.06.2018
6.30 + Stanisław Żak
7.00 + Zofia Chowaniec
8.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Jana
8.30 + Mikołaj Rafałko
15.00 + Danuta i Franciszek
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 21.06.2018
6.30 + Lidia Scott
7.00 + Dawid Klag
8.00 + Jan Krupski
8.30 + Józefa (ona) Kalus
15.00 + Maria Papież 1. rocz. śm.
19.00 o Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Infułata Stanisława Olszówki w 54. rocz. święceń kapłańskich

PIĄTEK 22.06.2018
6.30 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
7.00 + Antonina (ona) Łukasik
8.00 + Kazimiera Wołoszyk
8.00 Dziękczynna za Rok szkolny i katechetyczny
8.30 + Kazimiera Wołoszyk
15.00 + Urszula Koltowska 1. rocz. śm. , mąż Jakub, syn Maciej
19.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Sabiny Kuziemki w 18. rocz. urodzin

SOBOTA 23.06.2018
6.30 + Dawid Klag
7.00 + Stanisława (ona) Dziubek-Szpil
8.00 + Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 + Józefa (ona) Wilczkiewicz
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Danuty i rodziny Kutyłów
19.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Wojciecha Kłusaka w 55. rocz. święceń kapłańskich

NIEDZIELA 24.06.2018
6.30 + Franciszek i Maria Wlaczak-Wójciak
8.00 + Jan Haza w dniu imienin, córka Janina Łaś, syn Jan Haza
9.30 + Jan Mrózek
11.00 + Franciszek Piechota
GUB 11.30 + Ludwina i Stanisław Strączek
12.30 za Parafian
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jana i syna Jana
17.00 ++ Jan, Janina i Stanisław
19.00 + Andrzej Bodziński 12. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 25.06.2018
6.30+ Zofia Chowaniec
7.00+ Jan Frys
8.00+ Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Łukasza i Anny oraz Joanny i Zbigniewa
15.00 + Zbigniew Sarzała
19.00 + Stanisław Żak

Wtorek 26.06.2018
6.30+ Bartłomiej Krzeptowski
7.00+ Lidia Scott
8.00o opiekę Bożą i błogosławieństwo domu i rodzin: Teresy, Heleny, Weroniki
8.30 + Bronisław Budaj
15.00 + Jan Stopka
19.00 + Barbara Maciejewska


ŚRODA 27.06.2018
6.30+ Kazimierz Urbaś
7.00+ Dawid Klag
8.00+ Wojciech Janik-Firek
8.30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Renaty i Tomasza w 20. rocznicę ślubu
15.00 + Andrzej Tylka
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 28.06.2018
6.30+ Józefa (ona) Wilczkiewicz
7.00 + Bartłomiej Krzeptowski
8.00+ Mikołaj Rafałko
8.30 + Lidia Scott
15.00 + Jan Krupski
19.00 + Maria i Lech Ławrynowicz

PIĄTEK 29.06.2018
6.30+ Honorata Mol 26. rocz. śm., Ludwik 74. rocz. śm. Tadeusz, Fryderyk, Eligiusz
8.00+ Piotr Szteliga
9.30 + Maria i Walenty Kuklińscy, Tadeusz Morawski
11.00 + Lidia Scott
15.00 + Piotr Guguła
19.00 + Antonina Żeklin 390. rocz. śm.

SOBOTA 30.06.2018
6.30+ Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
7.00+ Bartłomiej Krzeptowski
8.00+ Jacek Żeklin 36. rocz. śm.
8.30+ Bronisława, Ignacy, Stanisław oraz +++ rodzice
15.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny i zdrowie dla Piotra w 55. rocz. urodzin
19.00 + Dawid Klag

STARY KOŚCIÓŁ

18.06 poniedziałek + Stanisław Gąsienica-Gładczan w 16. rocz. śm. + Krystyna, Marianna i Józef Gąsienica-Gładczan
19.06 wtorek + Elżbieta Majchrzak w 9. rocz. śm.
20.06 środa + Bronisława Marusarz-Rusiecka
21.06 czwartek + Wojciech Janik w 38. rocz. śm. + Danuta Wnuk w 36. rocz. śm.
22.06 piątek + Bronisława Marusarz-Rusiecka
23.06 sobota Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Antoniny i Macieja Gąsieniców
24.06 niedziela
8:30O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Anny i Macieja i córki Zosi
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Teresy i Marka w 25 rocznicę ślubu

25.06 poniedziałek + Bronisława Marusarz-Rusiecka
26.06 wtorek + Bartek Olszański ratownik TOPR
oraz jego + mama Marta
27.06 środa + Jan Baliś
28.06 czwartek + Zofia Popieluch
29.06 piątek + Emilia i Ludwik
30.06 sobota + Jan Baliś


powrót