Intencje mszalne

MAJ 2018

Data: 5 maj 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 374

PONIEDZIAŁEK 07.05.2018
6.30+ Stanisława (ona) Rusin
7.00+ Kazimierz Kiełb
8.00+ Bartłomiej Krzeptowski
8.30+ Henryk Dubnicki
15.00+ Edward Jakubczyk
19.00Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Jakuba Matusika w 18. rocz. urodzin

Wtorek 8.05.2018
6.30
7.00+ Edward Jakubczyk
8.00Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii w dniu urodzin
8.30 + Kazimierz Kiełb
15.00 + Zofia Gąsienica-Tomków 21. rocz. śm, + Stasiu Papież
19.00 + Stanisław, Władysław, Stefan Borzęccy

ŚRODA 9.05.2018
6.30+ Andrzej Rogoda
7.00+ Ryszard Polak
8.00+ Maria Proniewicz
8.30+ Kazimierz Urbaś
15.00 + Mieczysław Koprowski
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 10.05.2018
6.30+ Henryk Dubnicki
7.00+ Ryszard Polak
8.00+ Stefan Rogalski
8.30 + Jerzy Dajewski
15.00 + Jan Haza, ++ rodzice, + Maria i Jan Haza
19.00 + Lidia Scott

PIĄTEK 11.05.2018
6.30+ Mieczysław Koprowski
7.00+ Stanisława (ona) Rusin
8.00+ Mieczysław 26. rocz. śm.
8.30+ Bartłomiej Krzeptowski
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anieli
17.00 + Janina Stachowska
19.00 + Bronisława (ona) Piątek-Fitt 7. rocz. śm.
19.00za Ojczyznę

SOBOTA 12.05.2018
6.30+ Andrzej Rogoda
7.00+ Henryk Dubnicki
8.00+ Jan i Ludwika Szczechowicz
8.30+ Edward Jakubczyk
15.00+ Eugeniusz Obrochta
19.00 + Mieczysław Koprowski

NIEDZIELA 13.05.2018
6.30+ Bronisław, Aniela i Kazimierz Olchowscy
8.00 + Zofia i Kazimierz Szymoniak
9.30+ Maria Śmieszek 8. rocz. śm,. Franciszek, Kazimierz, Aleksandra
11.00+ Czesław Pastuszko 11. rocz. sm.
12.30 za parafian
15.00+ Rozalia Zadora 4. rocz. śm.
17.00+ Roman i Bronisława (ona) Kaczmarek, brat Andrzej, Katarzyna Cięciała, ++ z rodziny
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych

PONIEDZIAŁEK 14.05.2018
6.30 + Dawid Klag
7.00 + Henryk Dubnicki
8.00 + Agata Mrozicka
8.30 + Mieczysław Sołtys 42. rocz. śm.
15.00 + Władysław Szczechowicz, żona Agnieszka, syn Jan.
19.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Zbigniewa w 24. rocz. święceń kapłańskich.

Wtorek 15.05.2018
6.30 + Magdalena Bernatowicz
7.00 + Edward Jakubczyk
8.00 + Zofia Frys i Zofia Majoch
8.30 + Zofia Worotniak
15.00 + Zofia Borzęcka
19.00 ADŚ
19.00Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Nataszy
ŚRODA 16.05.2018
6.30 + Kazimierz Kiełb
7.00 + Dawid Klag
8.00Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zofii w dniu urodzin
8.30+ Lidia Scott
15.00+ Jan Bobak żona Małgorzata syn Bronisław
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 17.05.2018
6.30+ Halina Kuczera
7.00+ Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
8.00+ Zofia Wawrzyńczak
8.30 + Edward Jakubczyk
15.00 + Lilianna Rzankowska w 1. rocz. śm.
19.00 + Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mai Skupień w 5. rocz. urodzin

PIĄTEK 18.05.2018
6.30+ Dawid Klag
7.00+ Andrzej Rogoda
8.00+ Jerzy Dajewski
8.30+ Eugeniusz i Renata Bucyk
15.00 + Konrad Owczarkiewicz 1. rocz. śm.
19.00 + Józef Podolak

SOBOTA 19.05.2018
6.30+ Andrzej Rogoda
7.00+ Lidia Scott
8.00+ Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30+ Bronisław Budaj
15.00 + Agata Mrozicka
19.00 + Zofia Stopka

NIEDZIELA 20.05.2018
6.30 + Halina Kaleta w 36. rocz. śm., Franciszek, Genowefa, Teresa, Jan
8.00 + Wanda Broda 19. rocz. śm,.
9.30I Komunia SP Katolicka
11.00 I Komunia SP nr 1
12.30 I Komunia SP nr 2
15.00 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. kustosza Bogusława Filipiaka w 34. rocz. święceń kapłańskich.
17.00+ Dawid Klag
19.00+ Janina Wójtowicz w 2. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 21.05.2018
6.30 + Henryk Dubnicki
8.00 + Agata Mrozicka
9.30 Dziękczynna za dar Eucharystii w życiu Mateuszka i Wojtusia oraz o potrzebne dary dla Ewy w dniu urodzin
15.00 + Jerzy Horoś 4. rocz. śm.
19.00 + Bartłomiej Krzeptowski

Wtorek 21.05.2018
6.30 + Jerzy Dajewski
7.00 + Halina Kuczera
8.00 + Alina Sobańska
8.30 + Jan Michniak, Stanisław Staszel ż. Aniela, Andzrej Michniak ż. Antonina
15.00 + Józef Stopka 15. rocz. śm.
19.00 + Ewa Chmielowska 1. rocz. śm.

ŚRODA 22.05.2018
6.30 O Boże bł. dary Ducha Świetego i opiekę Najświętszej Rodziny dla Dariusza z okazji urodzin
7.00 + Stanisława (ona) Rusin
8.00 + Lidia Scott
8.30 + Bronisław Budaj
15.00 + Tadeusz Szkotak 16. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 23.05.2018
6.30 + Edward Jakubczyk
7.00 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
8.00 + Stanisław Gromala
8.30 + Katarzyna i Stefan Nawalaniec
15.00 + Mikołaj Rafałko
19.00 O Boże bł. dary Ducha Świętego i opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Mariusz Grzechynki w 5. rocz. święceń kapłańskich.

PIĄTEK 25.05.2018
6.30 + Mieczysław Maka
7.00 + Jerzy Dajewski
8.00 + Maria Stanek 1. rocz. śm.
8.30 + Bartłomiej Krzeptowski
15.00 + Czesław Dębowski 20. rocz. śm.
19.00 + Bogusława Sopiarz

SOBOTA 26.05.2018
6.30 + Mieczysław Maka
7.00 + Kazimierz Kiełb
8.00 + Maria Proniewicz
8.30 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
15.00 + Henryk Dubnicki
19.00 + Barbara Maciejewska

NIEDZIELA 27.05.2018
6.30 + Grzegorz
8.00 + Monika i Aleksander Szymczak c. Krystyna wnuk Ryszard
9.30 rocznica I komunii
11.00 prymicje
GUB 11.30 + Maria Stanek 1. rocz. śm.
12.30 za Parafian
15.00 + Władysław Bobak ż. Aniela
17.00 + Andrzej Rogoda
19.00 + Jadwiga i Stanisław

STARY KOŚCIÓŁ

21.05 poniedziałek + Ryszard
22.05 wtorek O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny, Władysława, Moniki, Lucji i Andrzeja
23.05 środa + Bronisława Marusarz-Rusiecka
24.05 czwartek
25.05 piątek + Jan Baliś
26.05 sobota + Magdalena Bernatowicz
27.05 niedziela
8:30 + Maria i Franciszek Cieślik
10:00 + Stanisław Maryniarczyk

powrót