Intencje mszalne

Kwiecień 2018

Data: 1 kwiecień 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 782

PONIEDZIAŁEK 02.04.2018
6.30+ Michał Latasz 10. rocz. śm.
8.00+ Mieczysław Koprowski
9.30 + Jan Gargas 27. rocz. śm.
11.00+ Krystyna Gibała
12.30 Za Parafian
15.00Dziękczynna za otrzymane łaski, umocnienie w wierze dla Jana w 21. rocz. urodzin
17.00+ Józefa (ona) Zając
19.00+ Wojciech Kułach

Wtorek 03.04.2018
6.30+ Mieczysław Koprowski
7.00+ Agnieszka Ziętek
8.00 + Zygmunt Łukaszczyk-Capowski
8.30 + Danuta Motyka
15.00 + Wojciech Mróz
19.00 + Wincenty Kulig

ŚRODA 04.04.2018
6.30o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla Żaklin w rocz. urodzin
7.00+ Agnieszka Ziętek
8.00+ Anna Jost
8.30Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji Joanny
15.00o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla Stanisławy (ona)
19.00Zbiorowa

CZWARTEK 05.04.2018
6.30+ Jan Chlipała
7.00 + Mieczysław Koprowski
8.00+ Józefa (ona) Wilczkiewicz
8.30+ Zbigniew Maszczyk
15.00+ Barbara Klimczyk
19.00+ Agnieszka Ziętek

PIĄTEK 06.04.2018
6.30+ Anna Jost
7.00+ Jan Chlipała
8.00Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Magdaleny Wójcickiej-Landry
8.30+ Janina Guzik
15.00 + Helena Mrugała 15. rocz. śm.
17.00+ Danuta Motyka
19.00+ Zofia Worotniak 7. rocz. śm

SOBOTA 07.04.2018
6.30+ Wincenty Kulig
7.00+ Wojciech Mróz
8.00+ Krystyna i Zbigniew Bełzowscy
8.30+ Janina Guzik
15.00o dar powołań kapłańskich i zakonnych w naszej parafii (Róże)
19.00 + Ryszard Polak

NIEDZIELA 08.04.2018
6.30+ Andrzej Żeglin 13. rocz. śm.
8.00 + Magdalena Bernatowicz
9.30+ Jan i Włądysława (ona) Drabczyńscy
11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Zuzi i Zosi
12.30 Za Parafian
15.00+ Helena Waletko 5. rocz. śm.
17.00+ Rozalia
19.00+ Józef Frasunek syn Edward


PONIEDZIAŁEK 09.04.2018
6.30+ Agnieszka Ziętek
7.00+ Wincenty Kulig
8.00+ Władysław Krupa
8.30Dziękczynna św. Antoniemu za odnalezione dokumenty
15.00+ Józefa (ona) Zając
19.00+ Marianna Łopacka

Wtorek 10.04.2018
6.30+ Danuta Motyka
7.00+ Anna Jost
8.00 + Józefa (ona) Wilczkiewicz
8.30 + Jan Mrózek 3. Rocz. Śm.
15.00 + Mieczysław Koprowski
19.00 + Władysław Sikora
ŚRODA 11.04.2018
6.30+ Anna Bilan
7.00+ Danuta Motyka
8.00+ Czesława (ona) Tylka
8.30+ Maria Bukowska 2. rocz. śm.
15.00+ Maria Bukowska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 12.04.2018
6.30+ Anna Bilan
7.00 + Wincenty Kulig
8.00+ Jan Chlipała
8.30+ Kazimierz Siekaczyński
15.00+ Kazimierz Brotoń
19.00+ Józef Mastalski 1. rocz. śm.

PIĄTEK 13.04.2018
6.30+ Dawid Klag
7.00+ Paweł Hanula 1. rocz. śm.
8.00+ Mieczysław Koprowski
8.30+ Jan Chlipała
15.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00+ Łucja Stec 2. rocz. śm.
19.00w intencji Ojczyzny

SOBOTA 14.04.2018
6.30+ Stanisław Cachro
7.00+ Zbigniew Maszczyk
8.00+ Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30+ Czesława (ona) Tylka
15.00 + Ryszard Polak
19.00 + Anna Bilan

NIEDZIELA 15.04.2018
6.30O Boże bł i zdrowie, opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Futrzaków
8.00 O Boże bł i zdrowie, opiekę Najświętszej Rodziny dla Aliny Krzewińskiej i rodziny Krzewińskiej
9.30+ Wojciech Matusik 11. rocz. śm. ++ z rodziny
11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Filipa, Wojciecha i Macieja i dla rodziców
12.30 Za Parafian
15.00 + Jerzy Kotulski 3. rocz. śm.
17.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Mikołaja
19.00 + Marianna i Roman Glugla i ++ z rodziny

STARY KOŚCIÓŁ

poniedziałek + Małgorzata Gąsienica-Szostak
wtorek + Andrzej Rogoda
środa+ Bronisława Marusarz-Rusiecka
czwartek + Wanda Figura w 1. rocz. śm.
piątek + Małgorzata Gąsienica-Szostak
sobota + Jędrek Urbaniak
niedziela
8:30Dziękczynna w 3 rocznicę ślubu dla Anny i Macieja Gąsieniców o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla nich
10:00 + Ludwina i Jan Gąsienica-Firek

PONIEDZIAŁEK 23.04.2018
6.30 + Agnieszka Ziętek
7.00 + Wincenty Kulig
8.00 + Anna Bilan
8.30 + Danuta Motyka
15.00 + Wojciech Gach
19.00 + Wojciech Pastuszko

WTOREK 24.04.2018
6.30 + Mieczysław Koprowski
7.00 + Agnieszka Ziętek
8.00 + Wojciech Janik-Firek
8.30 + Zbigniew Maszczyk
15.00 + Wojciech Dyś i ++ z rodziny
19.00 + Jan Chlipała

ŚRODA 25.04.2018
6.30 + Danuta Motyka
7.00 + Mieczysław Koprowski
8.00 + Krzysztof Gut-Misiaga 5. rocz. śm.
8.30 + Anna Bilan
15.00 + Maria Smoleń 5. rocz. śm., Stanisław Smoleń 44. rocz. śm., ++ z ich rodzin
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 26.04.2018
6.30 + Wincenty Kulig
7.00 + Jan Chlipała
8.00 + Wiktor 18. rocz. śm.
8.30 + Mieczysław Koprowski
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00
PIĄTEK 27.04.2018

6.30 + Ryszard Polak
7.00 + Jan Chlipała
8.00 + Magdalena Bernatowicz
8.30 + Zbigniew Maszczyk
15.00 + Wincenty Kulig
19.00 + Danuta Motyka

SOBOTA 28.04.2018
6.30 + Helena Topór 6. rocz. śm.
7.00 + Danuta Motyka
8.00 + Magdalena Bernatowicz
8.30 + Agnieszka Ziętek
15.00 + Stanisław Borzęcki 54. rocz. śm.
19.00 + Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny w 30 rocz. ślubu dla dla Krzysztofa i Bogumiły i ich dzieci

NIEDZIELA 29.04.2018
6.30 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Rafała Cichonia w 30. rocz. urodzin
8.00 + Agnieszka Ziętek
9.30 + Joanna Śmiechowicz 6. rocz. śm.
11.00 + Janina Kuciel w 11. rocz. śm.,
GUB 11.30 Dz-bł. dla Jadiwgi i Stanisława Bartol w 20. rocz. ślubu.
12.30 za parafian
15.00 + Bartłomiej Krupa 26. rocz. śm, żona Waleria i ++ z rodziny Krupów i Orłów.
17.00 + Czesława Tylka
19.00 + Piotr Cieżak

STARY KOŚCIÓŁ

23.04 poniedziałek + Antonina Traczyk
24.04 wtorek Dziękczynna z prośbą o wypełnienie woli Bożej w swoim życiu dla Jacka
25.04 środa O łaskę wiary, nadziei i miłości dla Angeliki, Macieja i Magdy
26.04 czwartek + Bronisława Marusarz-Rusiecka
27.04 piątek + Irena Gąsienica-Roj
28.04 sobota Maria Palkij w 48. rocz. śm. Władysław Palkij 31. rocz. śm.
29.04 niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże opiekę MB dla Danuty i Stanisława w 45. rocznicę ślubu
10:00 + Andrzej Tomaszewski

powrót