Intencje mszalne

LUTY 2018

Data: 3 luty 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1327

PONIEDZIAŁEK 05.02.2018
6.30 + Wojciech Mróz
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 5
8.00 + Stanisław Cachro
8.30 + Mieczysław Maka
15.00 + Andrzej Skałka
19.00 + Aleksandra (ona) Bobak

WTOREK 06.02.2018
6.30 + Jan Otęba
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 6
8.00 + Stanisława (ona) Rusin
8.30 + Mieczysław Maka
15.00 + Helena Dyś 31. rocz. śm,. ++ z rodziny
19.00 + Stefania (ona) Ptak

ŚRODA 07.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 7
7.00 + Andrzej Skałka
8.00 + Ludwika Tokarz, Michał Rosiek 4. rocz. śm.
8.30 + Stanisław Cachro
15.00 + Wojciech Mróz
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 08.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 8
7.00 + Jan Otęba
8.00 o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Edytki
8.30 + Andrzej Rogoda
15.00 + Bronisław Górski
19.00 + Bronisława (ona) Walczak-Wójciak 3. rocz. śm

PIĄTEK 09.02.2018
6.30 + Wojciech Mróz
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 9
8.00 + Andrzej Sroka w rocz. śm., Anna żona i ich rodzice
8.30 + Andrzej Skałka
15.00 + Jerzy Łatak 1. rocz. śm.
19.00 za Ojczyznę
19.00 + Jerzy Banaś

SOBOTA 10.01.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 10
7.00 + Franciszka (ona) Waśko
8.00 + Stefania (ona) Ptak
8.30 + Aleksandra (ona) Bobak
15.00 + Apolonia Murzyn
19.00 + Andrzej Rogoda
19.00 + Danuta Kaczor w rocz. śm.

NIEDZIELA 11.01.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 11
8.00 + Mieczysław Maka
8.00 o Boże bł. dla Ireny w 80. rocz. urodzin
9.30 + Krystyna Całek 22. rocz. śm.
11.00 + Ryszard Antoszyk
12.30 Za Parafian
15.00 w intencji chorych
17.00 + Józefa Zając
19.00 o Boże bł i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anieli i Jerzego Olejarz w 40. rocz. ślubu

STARY KOŚCIÓŁ

5.02 poniedziałek + Agata Chmielewska
6.02 wtorek + Zdzisław Krzeptowski
7.02 środa+ Agata Chmielewska
8.02 czwartek + Zdzisław Krzeptowski
9.02 piątek + Agata Chmielewska
10.02 sobota + Andrzej Rogoda
11.02 niedziela
8:30+ Helena Mrożek w 13. rocz. śm. + Ludwik Mrożek
10:00 + Stanisław i Helena Pradziad

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 19
7.00 + Jerzy Banaś
8.00 + Andrzej Rogoda
8.30 + Czesława (ona) Cieślak
15.00 + Józefa (ona) Zając
19.00 + Halina Kuczera

Wtorek 20.02.2018
6.30 + Wojciech Mróz
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 20
8.00 ++ z rodz. Kostków
8.30 Dz. z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Iwony i Benona z okazji 25. rocz. ślubu
15.00 + Jan Otręba
19.00 ADŚ

ŚRODA 21.02.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Bobak
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 21
8.00 + Eleonora, Franciszek, Janusz Olszewscy
8.30 + Maksymilian Misztal
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Majki Nowak z okazji urodzin
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 22.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 22
7.00 + Jerzy Banaś
8.00
8.30 + Stanisława (ona) Rusin
15.00 + Dawid Klag
19.00 + Jerzy Dajewski

PIĄTEK 23.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 23
7.00 + Czesława (ona) Cieślak
8.00 + Maksymilian Misztal
8.30 + Stanisław Cachro
15.00 + Andrzej Rogoda
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Anety i Stanisława z okazji 10. rocz. ślubu, oraz opiekę Matki Bożej dla dzieci i całej rodziny

SOBOTA 24.01.2018
6.30 + Jerzy Banaś
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 24
8.00 + Aleksandra (ona) Bobak
8.30 + Adela Jasiak i ++ z rodziny, + Lucjan, Józef Miron
15.00 + Marian Kucharski 2. rocz. śm.
19.00 + Maciej Sołtys

NIEDZIELA 25.01.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 25
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
9.30 Dz. z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Kasi z okazji 23. rocz. urodzin
11.00 + Halina Drzyzga 2. rocz. śm.
GUB 11.30 + Maria Klaper
12.30 Za Parafian
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Lucyny i Macieja z okazji 25. rocz. ślubu
17.00 + Maria Papież
19.00 + Andrzej Ciągwa 21. rocz. śm.


STARY KOŚCIÓŁ

19.02 poniedziałek + Zdzisław Krzeptowski
20.02 wtorek + Agata Chmielewska
21.02 środa + Zdzisław Krzeptowski
22.02 czwartek + Irena Gąsienica-Roj
23.02 piątek O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę NMP dla Andrzeja i Elżbiety oraz ich dzieci
24.02 sobota + Agata Chmielewska
25.02 niedziela
8:30+ Anna Baliś w 6. rocz. śm.
10:00 + Halina Mićko w 15. rocz. śm. oraz ++ z rodziny

PONIEDZIAŁEK 26.02.2018
6.30 + Czesława (ona) Cieślak
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 26
8.00 + Halina Kuczera
8.30 + Jerzy Banaś
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 + Magdalena Bernatowicz

WTOREK 27.02.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Bobak
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 27
8.00 + Maria Popiela
8.30 + Waleria i Ignacy Adamczyk
15.00 + Anna Romaniak 13. rocz. śm.
19.00 + Wojciech Mróz

ŚRODA 28.02.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 28
7.00 + Jerzy Banaś
8.00 + Andrzej Rogoda
8.30 + Stanisław Żak
15.00 + Zofia Frys 12. rocz. śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 01.03.2018
6.30 + Ewa Chmielowska greg. 29
7.00 + Stefania (ona) Ptak
8.00 + Maria Popiela
8.30 + Jan Frączek 27. rocz. śm.
15.00 + Genowefa i Jan Siejak
19.00 + Jan Otręba
19.00 + Ks. Władysław Curzydło 29. rocz. śm.

PIĄTEK 02.03.2018
6.30 + Aleksandra (ona) Bobak
7.00 + Stanisław Rogalski
8.00 + Jan, Maria, Józef, Maria
8.30 + Halina Kuczera
15.00 + Stanisław Piecuch 13. rocz. śm.
16.00 GUB
17.00 + Ewa Chmielowska greg. 30
19.00 + Franciszek Krzanik
19.00 W intencji absolwentów LO Oswalda Balzera w Zakopanem z okazji 30-lecia matury

SOBOTA 03.03.2018
6.30 + Andrzej Skałka
7.00 + Jerzy Banaś
8.00 + Mieczysław Filarski 3. rocz. śm.
8.30 + Marian Kurek 9. rocz. śm.
15.00 O Boże bł. dla członkiń Żywego Różańca i ich rodzin
19.00 + Dziękczynna z prośbą o Boże bł i opieke św. Rodziny dla Jana z okazji 80. rocz. urodzin

NIEDZIELA 04.03.2018
6.30 + Maria i Władysław Król
8.00 ++ wypominani
9.30 + Jerzy Banaś
11.00 + Zbigniew Chmielowski
GUB 11.30 + Maria i Józef Bukowski-Pajak
12.30 Za Parafian
15.00 + Franciszek Kotoński, żona Stanisława, syn Romuald
17.00 + Kazimierz
19.00 + Władysława (ona) i Ryszard Błachuta

STARY KOŚCIÓŁ

26.02 poniedziałek + Zdzisław Krzeptowski
27.02 wtorek + Ludmila Sichová
28.02 środa + Stanisław Karpiel w 23. rocz. śm.
1.03czwartek + Agata Chmielewska
2.03piątek + Marian Chramiec
3.03sobota + Józef Kubowicz w 18. rocz. śm.
4.03niedziela
8:30+ Jan Dudzik i Robert Dudzik
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…

powrót