Intencje mszalne

STYCZEŃ 2018

Data: 1 styczeń 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1170

PONIEDZIAŁEK 01.01.2018 - NOWY ROK
6.30 + Ludwika i Stanisław Tokarz
8.00 Dz-bł za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże bł dla rodzin: Gąsieniców i Figlarzy
9.30 + Mieczysław Borzęcki
11.00 + Mieczysław Frasunek w dniu imienin
12.30 za parafian
15.00 + Krystyna Kępińska 10. rocz. śm.
17.00 + Mieczysław
19.00 + Czesław Zadora

WTOREK 02.01.2018
6.30 + Czesław Zadora
7.00 + Czesława (ona) Cieślak
8.00 + Anna w 58. rocz. śm.
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 1
15.00 + Wacław Sidor
19.00 o Boże bł i dary Ducha Świetego dla Agnieszki

ŚRODA 3.01.2018
6.30 + Wacław Sidor
7.00 + Czesław Zadora
8.00 + Mirosława (ona) Kozak
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 2
15.00 Dz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł dla Kazimierza w 50. rocz. urodzin
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 04.01.2018
6.30 + Mirosława (ona) Kozak
7.00 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 3
8.00 + Zofia Stecka
8.30 + Danuta Dziki
15.00 + Franciszka Waśko
19.00 + Józefa Podsada i ++ z rodziny

PIĄTEK 05.01.2018
6.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 4
7.00 + Zofia Stecka
8.00 + Wacław Sidor
8.30 + Ignacy Owoc
15.00 + Leszek Ozga
17.00 + Jan Otręba
19.00 + Barbara Romaniak 2. rocz. śm.

SOBOTA 06.01.2018 - OBJAWIENIE PAŃSKIE
6.30 + Józefa Zając
8.00 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 5
9.30 + Ludwik Szteliga 39. rocz. śm.
11.00 + Władysław Mrowca 5. rocz. śm.
12.30 za parafian
15.00 Dz-bł dla Róż Żywego Różańca
17.00
19.00 + Stella Kotońska 16 rocz. śm.
19.00 + Bronisława (ona) Jurczyk w rocz. śm.

NIEDZIELA 07.01.2018
6.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 6
8.00 ++ wypominani
9.30 + Władysława (ona) Domin 19. rocz. śm.
11.00 + Antonina Piechotta
12.30 Za Parafian
15.00 + Bronisław Górski
17.00 + Maria Smoleń 10. rocz. śm. + Katarzyna Smoleń-Balta
19.00 + Mieczysław Fiołek


STARY KOŚCIÓŁ
1.01poniedziałek
8:30+ Marianna Barnaś w 1. rocz. śmierci oraz + + z rodziny
10:00 + Stefan i Helena Piwowarczyk
2.01wtorek + Zdzisław Krzeptowski
3.01środa Dziękczynna za dar kapłaństwa z prośbą 
o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego dla spowiedników i kierowników duchownych.
4.01czwartek + Zdzisław Krzeptowski
5.01piątek + Julian Sarnecki
6.01sobota
8:30 + Józef i Ludwika Tylka
10:00 + Władysława Kurpielska w 15. rocz. śmierci oraz ++ z rodziny
7.01niedziela
8:30 + Anna i Jacenty Gocał
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…

PONIEDZIAŁEK 08.01.2018
6.30+ Wacław Sidor
7.00+ Czesława (ona) Cieślak
8.00 + Czesław Zadora
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 7
15.00+ Mirosława (ona) Kozak
19.00+ Bronisława (ona) Hebda 19. rocz. śm.

WTOREK 09.01.2018
6.30+ Ignacy Owoc
7.00+ Władysław Skupień
8.00 + Wojciech Sawicz
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 8
15.00 + Ludwika (ona) i Stanisław Tokarz
19.00 + Maria i Józef Więcek

ŚRODA 10.01.2018
6.30+ Zofia Stecka
7.00+ Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 9
8.00+ Wacław Sidor
8.30+ Franciszka (ona) Waśko
15.00+ Danuta Dziki
19.00zbiorowa

CZWARTEK 11.01.2018
6.30+ Zofia Stecka
7.00+ Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 10
8.00+ Franciszka (ona) Waśko
8.30+ Anna Bilan
15.00+ Bronisław Górski
19.00+ Krystyna i Stanisław Gąsienica-Roj

PIĄTEK 12.01.2018
6.30+ Wacław Sidor
7.00+ Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 11
8.00+ Czesław Zadora
8.30+ Anna Bilan
15.00+ Stanisław Cachro
19.00+ Czesława (ona) Cieślak

SOBOTA 13.01.2018

6.30+ Mirosława (ona) Kozak
7.00+ Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 12
8.00+ Jan Otręba
8.30 + Ignacy Owoc
15.00Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych
19.00+ Zofia Stecka

NIEDZIELA 14.01.2018
6.30+ Genowefa i Kazimierz Świerczak
8.00 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 13
9.30+ Andrzej Obrochta 17. rocz. śm., ++ rodzice
11.00O zdrowie, Boże bł. i opiekę św. Rodziny dla Artura Chandij
12.30Za Parafian
15.00+ Helena Topór 6. rocz.śm.
17.00+ Wacław Sidor
19.00+ Rozalia i Józef Florek

STARY KOŚCIÓŁ
8.01poniedziałek + Julian Sarnecki
9.01wtorek + Julian Sarnecki
10.01środa+ Julian Sarnecki
11.01czwartek + Zdzisław Krzeptowski
12.01piątek + Julian Sarnecki
13.01sobota + Julian Sarnecki
14.01niedziela
8:30+ Wincenty Galica w 28. rocz. śm.
oraz ++ z rodziny
10:00 + Andrzej Urbaniak w 4. rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 29.01.2018
6.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 28
7.00 + Jan Otręba
8.00 dziękczynna w dniu urodzin Józefa z prośbą o Boże bł. i opieke Matki Bożej
8.30 + Bronisław Górski
15.00 + Czesław Zadora
19.00 + Józef Bukowski

WTOREK 30.01.20186.30 + Władysław Skupień
7.00 + Czesław Zadora
8.00 + Maria Ciesielska
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 29
15.00 + Mieczysław Maka
19.00 + Stanisława (ona) Rusin

ŚRODA 31.01.20186.30 + Władysław Skupień
7.00 + Franciszka (ona) Waśko
8.00 + Ignacy Owoc
8.30 + Maria Kalinowska i ++ z rodzny greg. 30
15.00 + Czesław Zadora
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 01.02.20186.30 + Ewa Chmielowska greg. 1
7.00 + Aleksandra Bobak
8.00 + Stanisław Cachro
8.30 + Bronisław Górski
15.00 + Irena Homa
19.00 + Stanisława (ona) Rusin

PIĄTEK 02.02.20186.30 + Ewa Chmielowska greg. 2
8.00 + Jerzy Mozoła w 1. rocz. śm.
9.30 + Marianna Sołtys z okazji imienin
11.00 Dziękczynna w 82. rocz urodzin oraz w dniu imienin Marii o Boże bł. dla całej rodziny
15.00 + Maria Papież
GUB 16.00
17.00 + Władysław Skupień
19.00 + Andrzej Skałka

SOBOTA 03.02.2018
6.30 + Aleksandra Bobak
7.00 + Ewa Chmielowska greg. 3
8.00 + Sławomira (ona) i mąż Jan Kobylarczyk
8.30 + Józef Bukowski 9. rocz. śm.
15.00 ++ członkowie żywego różańca
19.00 + Aniela Obrochta w 1. rocz. śm. i ++ rodzice

NIEDZIELA 04.02.20186.30 + Ewa Chmielowska greg. 4
8.00 ++ wypominani
9.30 + Katarzyna i Józef Fijas
11.00 + Bronisław Marciak 3. rocz. śm.
GUB 11.30 + Józef Tylka
12.30 Za Parafian
15.00 Dziękczynna z prośba o Boże bł. i potrzebne łąski oraz dary Ducha Świętego dla Wojciecha w dniu 15 urodzin
17.00 + Wojciech Mróz
19.00 + Paweł Hanula

STARY KOŚCIÓŁ
29.01 poniedziałek + Zdzisław Krzeptowski
30.01 wtorek + Julian Sarnecki
31.01 środa + Julian Sarnecki
1.02czwartek + Władysław Mrowca w 24. rocz. śm.
2.02piątek + Maria i Krystyna
3.02sobota + Józef i Agnieszka Hamerscy
4.02niedziela
8:30+ Halina, Jan, Anna i Jerzy
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…

powrót