Intencje mszalne

GRUDZIEŃ 2017

Data: 7 grudzień 2017, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1056

PONIEDZIAŁEK 04.12.2017
6.00+ Józef Mastalski
7.00+ Helena Jasek greg. 4
8.00+ Krystyna Jasińska-Słowińska
8.30O zdrowie i Boże bł. Jana i Krystyny
15.00+ Barbara Winiarska
19.00+ Barbara Maciejewska

WTOREK 05.12.2017
6.00+ Helena Jasek greg. 5
7.00o zdrowie dla Michała i moc wiary dla Pauliny, Karola, Tomasza
8.00+ Janusz Ptak
8.30+ Józef Podolak
15.00 + Agnieszka Łazarczyk
19.00 + Aleskandra (ona) Janik

ŚRODA 06.12.2017
6.00+ Ewa Chmielowska
7.00+ Helena Jasek greg. 6
8.00+ Agnieszka i Józef Hernik, Ludwik Osak
8.30 + Kazimierz Gądek 6. rocz. śm.
15.00+ Apolonia i Mikołaj, Małgorzata
19.00zbiorowa

CZWARTEK 07.12.2017
6.00+ Kazimiera Wołoszyk
7.00+ Józef Sewioło 4. rocz. śm.
8.00+ Helena Jasek greg. 7
8.30+ Maria Hamielec 19. rocz. śm.
15.00 + Antoni Szydlak
19.00 + Józef Mastalski

PIĄTEK 08.12.2017
6.30+ Stanisław Drzymała 48. rocz.śm.
8.00+ Helena Jasek greg. 8
9.30+ Maria Bukowska
15.00+ Maria Bukowska
16.00 GUB + Czesława Tylka
17.00+ Zbigniew Sklaburski
19.00 + Janusz Ptak

SOBOTA 09.12.2017

6.00+ Kazimierz Klamerus
7.00+ Helena Jasek greg. 9
8.00+ Krystyna Jasińska-Słowińska
8.30+ Aniela i Jan Lupa ++ dzieci
15.00 + rodzice Karwot i Wygoda, + Danuta
19.00 + Ewa Chmielowska
19.00 + Marta i Józef Rzankowscy założyciele Samanty

NIEDZIELA 10.12.2017
6.30+ Jacek Kłak 28. rocz.śm.
8.00 + Jan Pawelec, Józef i Maria Ochrobel
9.30+ Helena Szczupalska, Kazimierz Szczupalski
11.00 + Józef Sewiołło 4. rocz. śm.
11.30 GUB + Władysław Gąsienica-Gronikowski
12.30 Za Parafian
15.00 + Sylwester Stoch 5. rocz. śm.
17.00 + Tadeusz
19.00 + Helena Jasek greg. 10

STARY KOŚCIÓŁ
4.12 poniedziałek + Barbara Tylka w dniu imienin
5.12 wtorek + Antoni i Irena Bajer oraz ++ z rodziny
6.12 środa + Bartek Olszański ratownik TOPR
7.12 czwartek + Bożena Czarniak
8.12 piątek + Anna i Jan Raczek w rocznicę śmierci
9.12 sobota + Barbara Wochnik
10.12 niedziela
8:30 O dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Felicjanek przez wstawiennictwo bł. Marii Angeli
10:00 + Jan Majerczyk w 9. rocz.śm. 
+ Andrzej Gacek w 11. rocz.śm.

PONIEDZIAŁEK 18.12.2017
6.00 O zdrowie i Boże bł. dla ks. Proboszcza Bogusława w pracy duszpasterskiej /róże/
7.00 + Teresa Miętus zd. Stanek
8.00 + Helena Szydlak
8.30 + Helena Jasek - greg. 19
15.00 O zdrowie i Boże bł. i obfitość łask dla ks. Proboszcza Bogusława w dniu imienin. /DNiW/
19.00 O zdrowie, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla ks. Proboszcza Bogusława z okazji imienin. /Rada parafialna/

WTOREK 19.12.2017
6.00 + Józef Mastalski
7.00 + Helena Jasek - greg. 19
8.00 + Stanisław Kluska, Jadwiga Czajkowska
8.30 + Józef 6. Rocz.śm.
15.00 O Boże błogosł. dary Ducha Świętego oraz opiekę Maryi dla Dariusza
19.00 ++ Członkowie ADŚ

ŚRODA 20.12.2017
6.00 + Anna Stopka 41. Rocz. Śm.
7.00 O Boże bł. dla pani Joli i lekarzy z przychodni laryngologicznej
8.00 + Helena Jasek - greg. 20
8.30 + Katarzyna Jakubowska 2. Rocz. Śm.
15.00 + Irena Langer 1. Rocz. Śm.
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 21.12.2017
6.00 O Boże bł. i zdrowie dla Sebastiana w 25. rocz. urodzin.
7.00 + Helena Jasek - greg. 21
8.00 + Janusz Ptak
8.30 + Kazimierz 16. rocz. śm.
15.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 + Ewa Chmielowska

PIĄTEK 22.12.2017
6.00 + Józef Mastalski
7.00 O Boże bł. i zdrowie oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla Lucyny Szebiotko
8.00 + Kazimierz Klamerus
8.30 O Boże bł. i zdrowie oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Milewskich
15.00 + Władysława (ona) Muresan
19.00 + Helena Jasek - greg. 22

SOBOTA 23.12.2017

6.00 + Stanisław Wędzicha 9. rocz. śm.
7.00 + Helena Kasprzak, Włodzimierz Słupski
8.00 + Wiktoria i Jan Sobańscy
8.30 + Helena Jasek - greg. 23
15.00 + Adam Kowalczyk
19.00 + Krystyna Słowińska - Jasińska

NIEDZIELA 24.12.2017
6.30 + Adam Śniego i ++ z rodziny
8.00 O Boże bł. i zdrowie oraz opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziny Milewskich
9.30 + Janina i Eugeniusz Surlas
11.00 + Maria i Władysław Brzęk
GUB 11.30
12.30 Za parafian
15.00 Helena Jasek greg. 24
17.00 w intencji rodziny P. Organisty Wojciecha o Boże bł.
24.00 + Bartłomiej i Waleria Krupa ++ z rodziny Krupów i Orłów
24.00 + Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęccy
24.00 + Adam Rusnarczyk 7. rocz. śm. + Józefa Bukowska 9. rocz. śm.
24.00 W intencji tych, którym składamy życzenia
GUB 24.00

STARY KOŚCIÓŁ
18.12 poniedziałek + Bożena Czarniak
19.12 wtorek + Czesława Tylka
20.12 środa + Bożena Czarniak
21.12 czwartek + Bożena Czarniak
22.12 piątek + Barbara Wochnik
23.12 sobota + Czesława Tylka
24.12 niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Judyty i Rafała
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Marioli i Pawła oraz całą ich rodzinę
24:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo 
i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny


PONIEDZIAŁEK 25.12.2017

6.30 + Franciszka i Zygmunt Piecuch, ++ z rodz. Kanpików, Mieczysław Badura
8.00 + Bogusława (ona) Sopiarz
8.00 + Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęccy
9.30 + Tadeusz Gąsienica-Józkowy
9.30 ++ rodzice i rodzeństwo
11.00 + Marianna, Maciej i Mieczysław Sołtys
11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla rodziny Piwowarczyk
GUB 11.30
12.30 Za parafian
15.00 + Anna Staszel 4. Rocz. śmierci
17.00 + Helena Janeczek 20. Rocz. śm., Józef Janeczek
19.00 + Helena Jasek greg. 25.

WTOREK 26.12.2017
6.30 + Bogumił oraz o Boże bł dla Anny i Bogumiła
8.00 + Helena Jasek greg. 26
9.30 + Felicja i Antoni Domagałowie
11.00 + Krystyna Gibała
GUB 11.30
12.30 Za parafian
15.00 + Szymon 28. Rocz.śm.
17.00 + Józef Staszel
19.00 + Barbara Maciejewska

ŚRODA 27.12.2017
6.30 + Krzysztof Pawlikowski
7.00 + Cecylia Kowal 10. Rocz. śm.
8.00 + Helena Jasek greg. 27
8.30 + Jerzy Muniak
15.00 + Bożena Falińska, Edward Walaszek
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 28.12.2017
6.30 + Aniela Kopa
7.00 O Boże bł. i potrzebne łaski oraz opiekę Świętej Rodziny dla Józefa Biziuk
8.00 + Wiesław Zawadzki 2. Rocz. śm.
8.30 + Cecylia, Tadeusz, Zbigniew Kowal
15.00 + Helena Jasek greg. 28
19.00 + Józef Mastalski

PIĄTEK 29.12.2017
6.30 + Krzysztof Pawlikowski
7.00 + Wojciech Gach 1. Rocz. śm.
8.00 + Anna i Alojzy Szwedka
8.30 + Helena Jasek greg. 29
15.00 + Katarzyna, Tadeusz, Mieczysław Buksa, ++ z rodz. Mostowych
19.00 + Stanisław Suwaj

SOBOTA 30.12.2017

6.30 + Jan Olszówka 10. Rocz. śm.
7.00 + Józefa Zając
8.00 + Aniela Kopa
8.30 + Jadwiga, Stanisław, Ireneusz
15.00 + Eugeniusz
19.00 + Helena Jasek greg. 30

NIEDZIELA 31.12.2017
6.30 + Melania Irlik 6. Rocz. śm.
8.00 + Eugeniusz Obrochta z okazji imienin
9.30 + Irena Cudak 32. Rocz. śm.
11.00 Za parafian
GUB 11.30
12.30 + Stefan i Katarzyna Nawalaniec
15.00 + Stanisław Gruszka 2. Rocz. śm., Andrzej Gruszka
17.00 ++ z rodz. Hamerów, Bojarów, Kurków, Klonowskich, + Andrzej Filipski
19.00 Dziękczynna za łaski otrzymane w mijającym roku

STARY KOŚCIÓŁ
25.12poniedziałek
8:30Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Renaty i Darka oraz ich dzieci
10:00 + Bartek Olszański ratownik TOPR
26.12wtorek
8:30+ Antonina Jarząbek w 2. rocz. śm.
10:00 + Andrzej w 10. rocz. śm.
27.12 środa + Bożena Czarniak
28.12 czwartek + Czesława Tylka
29.12 piątek + Czesława Tylka
30.12 sobota + Bartek i Marek ratownicy TOPR
31.12 niedziela
8:30+ Barbara i Ryszard Karpińscy i + Stanisława i Zygmunt Sękowscy
10:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Danuty i Andrzeja Hornik w 25. rocznicę ślubu oraz ich dzieci Magdaleny i Natalii


powrót