Intencje mszalne

listopad 2017

Data: 28 październik 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 425

PONIEDZIAŁEK 30.10.2017
6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Robert Gąsienica
8.30 + Józefa (ona) Jankowska
15.00 + Janusz Ptak
19.00 + Andrzej Albrzykowski greg 30

WTOREK 31.10.2017
6.30 + Daniela (ona) Tadlewska
7.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
8.00 + Józef Mastalski
8.30 + Jerzy Muniak
15.00 + Agnieszka Łazarczyk
19.00 + Jerzy Łatak

ŚRODA 01.11.2017
6.30 + Maria i Tadeusz Gładcy
8.00 + Jerzy Łatak
9.30 + Marianna, Maciej, Mieczysław Sołtys
11.00 ++ z rodz. Weronów i Siekaczyńskich
GUB 11.30 + Czesława Tylka
17.00 + Danuta i Franciszek
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 02.11.2017
6.30 + Maria i Tadeusz Gładcy
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Józef Mastalski
8.30 + Maria Stanek
15.00 + Jan Sołtys
17.00 + 17. Daniela (ona) Tadlewska
19.00 + Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęccy

PIĄTEK 03.11.2017
6.30 + Kazimierz Klamerus
7.00 + Robert Gąsienica
8.00 + Agnieszka Łazarczyk
8.30 + Katarzyna Kucharska 51 rocz. śm.
15.00 + Anna Tylka-Suleja
17.00 +Józef Mastalski
19.00 + Zofia Matlak

SOBOTA 04.11.2017
6.30 + Zuzanna Kawa
7.00 + Janusz Ptak
8.00 + Mieczysław Rybka
8.30 + Janusz Muniak
15.00 + Stanisław Grabiec 18. rocz. śm.
19.00 + Józef Podolak

NIEDZIELA 05.11.2017
6.30 + Andrzej i Maria Rusnak, Leopold Kurkowski
8.00 ++ wypominani
9.30 + Maria Kosman, Kamil Kosman, Stefania Krauzowicz
11.00 + Joanna Świechowicz
GUB 11.30 + Andrzejek Tylka
12.30 Za Parafian
15.00 + Paweł Hanula
17.00 + Stanisława (ona) Cygal 14. rocz. śm.
19.00 + Stanisław Konarzewski

INTENCJE MSZALNE - cmentarz

ŚRODA 01.11.2017
10.00 + Kazimierz Sendor
11.00+ Zofia Worotniak
12.00+ Zofia Cybulska 7. rocz. śm.
15.00++ parafianie

czwartek 02.11.2017
10.00+ Ewa Chmielewska
11.00+ Stanisław Bachleda - Wala 21. rocz. śm.

INTENCJE MSZALNE STARY KOŚCIÓŁ
30.10 poniedziałek + Bożena Czarniak
31.10wtorek + Jan Grabowski
1.11środa
8:30 + Wojciech Stopka-Szajny 24. r. śm.
10:00 + Bartek Olszański ratownik TOPR
2.11czwartek Za duszę w czyśćcu cierpiące
3.11piątek + Bożena Czarniak
4.11sobota Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Marianny w rocznicę urodzin
5.11niedziela
8:30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Mateusza
10:00 Rezerwacja…Związek Podhalan…

PONIEDZIAŁEK 06.11.2017
6.30 + Kazimierz Klamerus
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Mieczysław Rybka
8.30 + Tersa Matlak 14. rocz.śm
15.00 + Maria Stanek
19.00 + Józef Mastalski

WTOREK 07.11.2017
6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Robert Gąsienica
8.00 + Józef Podolak
8.30 + Agnieszka Łazarczyk
15.00 + Ewa Chmielowska
19.00 + Daniela (ona) Tadlewska

ŚRODA 08.11.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Krystyna Jasińska-Słowińska
8.00 ++ z rodz. Kaczmarczyk
8.30 + Zofia i Hilary Wejder
15.00 + Zofia Gurni
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 09.11.2017
6.30 + Mieczysław Rybka
7.00 + Kazimierz Klamerus
8.00 ++ z rodz. Janus
8.30 + Jerzy Muniak
15.00 + Zofia Gurni
19.00 + Henryk i Barbara Gibała

PIĄTEK 10.11.2017
6.30 + Jerzy Łatak
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Józef Podolak
8.30 + Agnieszka Ziętek
15.00 O zdrowie, Boże bł i obfitość łask dla s. Leoniki z okazji imienin
19.00 + Józef Mastalski

SOBOTA 11.11.20176.30 + Robert Gąsienica
7.00 + Zbigniew Gąsiorowski i ++ z rodz. Cetnarskich
8.00 + Andrzej Jakubiak 2. rocz. śm.
8.30 + Janusz Ptak
15.00 + Aleksandra (ona) Janik
19.00 + Andrzej Bodziński

NIEDZIELA 12.11.2017
6.30 O Boże bł. dla ks. Dariusza, ks. Pawła, ks. Jana Seniora
8.00 + Zofia Gurni
9.30 + Zofia Ołpińska 10. rocz. śm, mąż Mieczysław
11.00 + Marianna Sołtys w rocznicę śmierci
GUB 11.30 Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Stanisławy i Jana Słodyczka zprośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
12.30 Za Parafian
15.00 + Stanisław Konarzewski
17.00 + Stanisław Bobak 29. rocz. śm.
19.00 + Józefa (ona), Ryszard i Andrzej Chorąży

INTENCJE MSZALNE STARY KOŚCIÓŁ
6.11poniedziałek + Bożena Czarniak
7.11wtorek Za żyjących i zmarłych członków trzech Zakonów Franciszkańskich
8.11środa + Tadeusz Płoskonka
9.11czwartek O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla naszej pani Premier Beaty Szydło, Prezydenta Andrzeja Dudy oraz całego rządu
10.11piątek + Tadeusz Majchrzak w 15. rocz. śm.
11.11sobota Dziękczynna za dar kapłaństwa z prośbą o potrzebne dary Ducha Świętego i wytrwałość w świętej służbie.
12.11niedziela
8:30+ Janina Słomka 30 rocz. śm.
10:00 + Wanda i Danuta Burnat

PONIEDZIAŁEK 13.11.2017
6.30 + Robert Gąsienica
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Agnieszka Łazarczyk
8.30 + Janusz Ptak
15.00 + Czesław Pastuszko
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych

WTOREK 14.11.2017
6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Józef Mastalski
8.00 + Mieczysław Rybka
8.30 + Kazimierz Klamerus
15.00 + Zofia Gurni
19.00 + Krystyna Jasińska-Słowińska

ŚRODA 15.11.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Józef Podolak
8.00 ++ z rodz. Jaglarz
8.30 + Helena i Julian Gacek
15.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej nieustającej Pomocy dla wnuków i prawnuków
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 16.11.2017
6.30 ++ z rodz. Hoszowskich
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Krystyna Jasińska-Słowińska
8.30 + Adam Sobański 6. rocz. śm.
15.00 + Jan i Zofia Bolisęga ++ rodzcie i rodzeństwo
19.00 + Daniela (ona) Tadlewska

PIĄTEK 17.11.2017
6.30 o dar pokoju dla świata
7.00 + Maria Żmuda
8.00 + Mieczysław Rybka
8.30 o miłość w rodzinie Zwierzyńskich, dobrych mężów dla córek i żon dla synów
15.00 + Ewa Chmielowska
19.00 + Maria Stanek

SOBOTA 18.11.2017
6.30 + Robert Gąsienica
7.00 + Agnieszka Łazarczyk
8.00 + Kazimierz Klamerus
8.30 + Jerzy Łatak
15.00 + Zofia Gurni
19.00 + Józef Mastalski

NIEDZIELA 19.11.2017
6.30 + Jerzy Połaciński 3. rocz. śm
8.00 + Cecylia i Daniel Bursa ++ z rodz. Bursów
9.30 + Bogusława (ona) Sopiarz
11.00 + Joanna Świechowicz
GUB 11.30 + Maciej Błasiak
12.30 Za Parafian
15.00 + Maria i Władysław Szarek
17.00 + Krzysztof Patalas 3. rocz. śm.
19.00 + Zofia Gurni


INTENCJE MSZALNE STARY KOŚCIÓŁ
13.11 poniedziałek + Stanisław Tylka w r. śm.
14.11wtorek + Helena Małochleb
15.11środa+ Bożena Czarniak
16.11czwartek + Józef Janik w 8. r. śm.
17.11piątek + Bożena Czarniak
18.11sobota + Jan i Aniela Kamińscy w 62. rocz. śm.
19.11niedziela
8:30+ Helena Jarząbek w 49. rocz. śm.
10:00 O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Natalki

PONIEDZIAŁEK 20.11.2017

6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Józef Mastalski
8.00 + Kazimierz Klamerus
8.30 + Jerzy Muniak
15.00 + Aleksandra (ona) Janik
19.00 O Boże bł. i zdrowie dla ks. Janusza od ADŚ

WTOREK 21.11.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Agnieszka Łazarczyk
8.00 + Janina i Tadeusz Cholewczyńscy
8.30 + Janusz Ptak
15.00 + Maria Żmuda
19.00 ++ Członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci

ŚRODA 22.11.2017
6.30 O Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Anny i Wiesława w 53 rocz. ślubu
7.00 + Józef Mastalski
8.00
8.30 + Józef Podolak
15.00 + Maria Stanek
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 23.11.2017
6.30 + Robert Gąsienica
7.00 + Krystyna Jasińska-Słowińska
8.00 ++ Józef, Maria, Jan, Maria
8.30 + Katarzyna i Józef Piszczek, ++ z rodziny Piszczek, Makowskich i Grzegorek
15.00 + Stanisław Szarzyński
19.00 + Józef Mastalski

PIĄTEK 24.11.2017
6.30 O Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Pawła i Justyny
7.00 + Józef Mastalski
8.00 + Kazimierz Klamerus
8.30 + Józef, Maria, Jan, Maria
15.00+ Jerzy Łatak
19.00 O Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Piotra w 14. rocz. urodzin, oraz dla Gabrysi i Przemusia

SOBOTA 25.11.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Mieczysław Rybka
8.00 + Daniela (ona) Tadlewska
8.30 + Stefan i Katarzyna Nawalaniec
15.00 + Zofia Gurni
19.00 + Eugeniusz Obrochta 11. rocz. śm,

NIEDZIELA 26.11.2017
6.30 O Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla Walerii, Angeliki, Eryki, Pawła, Jadwigi i Henryka
8.00 + Andrzej Obrochta i ++ rodzice
9.30 O Boże bł. i opiekę Najświętszej Rodziny dla rodziców i dzieci, które przyjęły w tym roku I komunie świętą
11.00 + Piotr i Katarzyna Cieżak
GUB 11.30 + Maria Jarosz
12.30 Za Parafian
15.00 + Małgorzata Wesołowska 13. rocz. śm.
17.00 + Urszula Gacek w rocz. urodzin
19.00 + Barbara Maciejewska


INTENCJE MSZALNE STARY KOŚCIÓŁ
20.11 poniedziałek + Czesława Tylka
21.11 wtorek + Czesława Tylka
22.11 środa Za duszę w czyśćcu cierpiące
23.11 czwartek + Helena Małochleb
24.11 piątek + Czesława Tylka
25.11 sobota + Katarzyna i Klemens Bajer oraz ++ z rodziny
26.11 niedziela
8:30Za żyjących i zmarłych dobroczyńców Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
10:00 + Szymon Gąsienica-Gładczan w 15. r. śm.


powrót