Intencje mszalne

PAŹDZIERNIK 2017

Data: 30 wrzesień 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 507

PONIEDZIAŁEK 2.10.2017
6.30 + Jerzy Łatak
7.00 + Andrzej Albrzykowski greg 2
8.00 + Robert Zając
8.30 + Jakub Gomółka w rocz. śmierci
15.00 + Mieczysław Rybka
19.00 + Anna Gąsienica-Łuszczek

WTOREK 3.10.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
8.00 + Aniela Bafia
8.30 + Daniela (ona) Tadlewska
15.00 + Paweł Hanula
19.00 + Andrzej Albrzykowski greg 3

ŚRODA 4.10.2017
6.30 + Andrzej Albrzykowski greg 4
7.00 + Lidia Roszkowska-Kovacewic
8.00 + Janusz Wierzba
8.30 + Józefa Jankowska
15.00 + Paweł Hanula
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 5.09.2017
6.30 + Andrzej Albrzykowski greg 5
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Agnieszka Łazarczyk
8.30 + Stefan i Katarzyna Nawalaniec
15.00 + Janusz Ptak
19.00 + Józef Mastalski

PIĄTEK 6.10.2017
6.30 + Kazimierz Mickowski
7.00 + Andrzej Albrzykowski greg 6
8.00
8.30 + Kazimierz Klamerus
15.00 + Władysław Prokop, Jan Wawrzyniak i Kazimierz
GUB 16.00 + Kazimierz Słodyczka
17.00 + Mieczysław Rybka
19.00 + Daniela Tadlewska

SOBOTA 7.10.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Andrzej Albrzykowski greg 7
8.30 + Jerzy Muniak
15.00
19.00 + Lidia Roszkowska-Kovacewic

NIEDZIELA 8.10.2017
6.30 O Boże bł i opiekę św Rodziny i dar potomstwa dla Joanny i Krzysztofa
8.00 + Andrzej Albrzykowski greg 8
9.30 + Helena Szczupalska i Kazimierz Szczupalski
11.00 + Maria Szteliga 12. rocz. śm.
GUB 11.30 + Antonina i Stanisław Bartol
12.30 Za Parafian
15.00 + Paweł Hanula
17.00 + Józef Mastalski
19.00 + Maria Stanek

STARY KOŚCIÓŁ

2.108:00+ Elżbieta Olszewska
3.108:00O Boże błogosławieństwo dla rodziny Stochów i ich dzieci
4.108:00+ Helena, Stanisław, Franciszek syn
5.108:00+ Elżbieta Olszewska
6.108:00+ Ludmila Sichová
7.108:00+ Elżbieta Olszewska
8.10
8:30+ Józef Kolbusz w 22. rocz. śm.
10:00 w 1. rocznicę urodzin Antosia


PONIEDZIAŁEK 9.10.2017
6.30 + Jerzy Łatak
7.00 + Andrzej Albrzykowski greg 9
8.00 + Robert Zając
8.30 + Krzysztof i Czesław Nawara
15.00 + Agnieszka Łazarczyk
19.00 + Maria Żmuda 1. rocz. śm.

WTOREK 10.10.2017
6.30 + Czesława Jamróz 1. rocz. śm.
7.00 + Aniela Bafia
8.00 + Józef Mastalski
8.30 + Janusz Wierzba
15.00 + Mieczysław Rybka
19.00 + Andrzej Albrzykowski greg 10

ŚRODA 11.10.2017
6.30 + Andrzej Albrzykowski greg 11
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Anna Gąsienica-Łuszczek
8.30 + Daniela (ona) Tadlewska
15.00 + Józef Mastalski
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 12.09.2017
6.30 + Kazimierz Mickowski
7.00 + Kazimierz Klamerus
8.00 + Jerzy Łatak
8.30 + Andrzej Albrzykowski greg 12
15.00 + Janusz Ptak
19.00 + Irena Miodońska 1. rocz. śm.

PIĄTEK 13.10.2017
6.30 ++ Zofia, Edward, Władysław
7.00 + Andrzej Albrzykowski greg 13
8.00 + Józef Mastalski
8.30 + Jerzy Muniak
15.00 + Józefa (ona) Jankowska
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych

SOBOTA 14.10.2017
6.30 + Franciszek Kaleta 36. rocz. śm., Halina, Adam, Genowefa, Adam
7.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
8.00 + Kazimierz Zieliński
8.30 + Andrzej Albrzykowski greg 14
15.00 + Adam i Mariusz
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Basi z okazji urodzin, dla całego zespołu i jej rodziców.

NIEDZIELA 15.10.2017
6.30 + Bronisław Cukier i Józefa (ona) Cukier
8.00 + Janusz Ptak
9.30
11.00 + CHRISULA I STEFANOS TIGA
GUB 11.30 + Helena Bartol
12.30 Za Parafian
12.30 W intencji Pielgrzymów do Lewoczy
15.00 + Helena Pradziad
17.00 + Andrzej Albrzykowski greg 15
19.00 + Józef Mastalski

STARY KOŚCIÓŁ

9.108:00+ Elżbieta Olszewska
10.10 8:00+ Rozalia, Władysław Soleccy oraz ++ z rodziny
11.10 8:00Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Teresy i Zbigniewa w rocznicę ślubu oraz za + Bronisław Dziubas
12.10 8:00O opiekę i błogosławieństwo Boże za przyczyną Matki Bożej Częstochowskiej dla pielgrzymów Akci Katolickiej z Parafii św. Józefa w Świdniku
13.10 8:00+ Jerzy Ptak w 25. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny
14.10 8:00+ Elżbieta Olszewska
15.10
8:30Dziękczynna za dar przyjaźni z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Andrzeja Lassak
10:00 + Wiktoria Skwarek 23. r. śm.

PONIEDZIAŁEK 16.10.2017
6.30+ Zofia Matlak
7.00+ Andrzej Albrzykowski greg 16
8.00+ Robert Zając
8.30+ Janusz Wierzba
15.00+ Agnieszka Łazarczyk
19.00+ Leon Novak 24. rocz. śm.

WTOREK 17.10.2017
6.30+ Aniela Bafia
7.00+ Jerzy Łatak
8.00+ Józef Mastalski
8.30+ Aleksander i Maria Nowak 7. rocz. śm.
15.00 + Andrzej Albrzykowski greg 17
19.00++ członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci

ŚRODA 18.10.2017
6.30+ Robert Gąsienica
7.00+ Lidia Roszkowska-Kovacevic
8.00+ Józefa (ona) Jankowska
8.30+ Andrzej Albrzykowski greg 18
15.00 + Józef Podolak
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 19.09.2017
6.30+ Janusz Ptak
7.00+ Andrzej Albrzykowski greg 19
8.00+ Kazimierz Mickowski
8.30+ Kazimierz Klamerus
15.00+ Maria Krzeptowska 10. rocz. śm
19.00+ Józef Mastalski

PIĄTEK 20.10.2017
6.30+ Kazimierz Kaleta, Teresa, Maria, Jan, Antoni
7.00+ Zofia Matlak
8.00+ Andrzej Albrzykowski greg 20
8.30+ Józef Mastalski
15.00+ Maria Stanek
19.00 + Mieczysław Rybka

SOBOTA 21.10.2017

6.30+ Ewa Chmielowska
7.00+ Andrzej Albrzykowski greg 21
8.00+ Jerzy Łatak
8.30+ Anna Gąsienica-Łuszczek
15.00+ Urszula Gacek
19.00Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Teresy i Ryszarda w 17. rocz. ślubu i opiekę św. Rodziny dla dzieci: Gabriela, Piotra i Przemysława

NIEDZIELA 22.10.2017
6.30+ Aniela Staszel, mąż Władysław
8.00 + Jan Haza i ++ rodzcie w 20. rocz. śm.
9.30+ Andrzej Albrzykowski greg 22
11.00+ Mieczysław Frasunek 10. rocz. śm.
12.30Za Parafian
15.00+ Janina Ledwochowska 1. rocz. śm.
17.00Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę św. Rodziny dla Magdaleny i Radosława w 1. rocz. ślubu
19.00+ Wojciech Bętkowski 32. rocz. śm.

STARY KOŚCIÓŁ
16.10 + Józefa Chowaniec
17.10 O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Doroty i Adama w 26. rocznicę ślubu
18.10
19.10 + Lidia Markowska w 1. rocz. śm.
20.10 + Ludmila Sichová od współpracowników Przedszkola Sióstr Felicjanek
21.10 O błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Antosia i jego mamy Ewy
22.10
8:30+ Jadwiga, Stanisław, Andrzej Mucha oraz 
++ z rodziny
10:00 + Stanisław Jarząbek w 34. rocznicę śm.

PONIEDZIAŁEK 23.10.2017
6.30 + Jerzy Muniak
7.00 + Kazimierz Mickowski
8.00 + Andrzej Albrzykowski greg 23
8.30 + Agnieszka Łazarczyk
15.00 + Kazimierz Klamerus
19.00 + Józef Mastalski

WTOREK 24.10.2017
6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Janusz Wierzba
8.30 + Kazimierz i ++ z rodziny
15.00 + Andrzej Albrzykowski greg 24
19.00 + Paweł Hanula
19.00 O boże bł. i opiekę św. Rodziny z Nazaretu dla Elżbiety i Józefa Bachleda-Tadziak w 30. rocz. ślubu, dla Monii i Macieja Bachleda-Tadziak w 4 rocz. ślubu i łaski Boże dla Filipa w 2 rocz. urodzin, oraz dla Karoliny i Andrzeja Oliwa w 2. rocz. ślubu i o szczęśliwe rozwiązanie

ŚRODA 25.10.2017
6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Andrzej Albrzykowski greg 25
8.30 + Józef Podolak
15.00 + Krystyna Jasińska-Słowińska
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 26.09.2017
6.30 + Maria Stanek
7.00 + Andrzej Albrzykowski greg 26
8.00 + Daniela (ona) Tadelwska
8.30 + Paweł Hanula
15.00 + Wojciech Kułach 3. rocz. śm.
19.00 + Barbara Maciejewska

PIĄTEK 27.10.2017
6.30 + Aniela Bafia
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Lech, Jan i Stanisława Ptasińscy
8.30 + Robert Zając
15.00 + Jan Stopka 34. rocz. śm.
19.00 + Andrzej Albrzykowski greg 27

SOBOTA 28.10.2017

6.30 + Józef Mastalski
7.00 + Tadeusz i Janina Cholewczyńscy
8.00 + Mieczysław Rybka
8.30 + Andrzej w 77. rocz. śm.
15.00 + Andrzej Albrzykowski greg 28
19.00 + Jan Frys 4. rocz. śm

NIEDZIELA 29.10.2017
6.30 + Stefania i Jan Nowak
8.00 + Paweł Hanula
9.30 + Bronisława i Józef Matusik, Józef Rapacz i ++ z rodziny
11.00 + Tadeusz Frasunek
11.00 NA CMENTARZU W INTENCJI ZMARŁYCH
12.30 Za Parafian
15.00 + Tadeusz Gąsienica-Józkowy
17.00 + Andrzej Albrzykowski greg 29
19.00 + Józefa i Bronisław Kowalscy

MSZE ŚWIĘTE W STARYM KOŚCIELE

23.10 G. 8.00 + Elżbieta Olszewska
24.10 G. 8.00 + Anastazja Olszówka w rocz. śm.
25.10 G. 8.00 O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego w nauce dla Moniki, Łucji i Andrzeja
26.10 G. 8.00 + Bożena Czerniak
27.10 G. 8.00 + Elżbieta Olszewska
28.10 G. 8.00 + Tadeusz i Ludwika oraz ++ z rodziny
29.10
8:30 Tadeusz Nosal w 26. rocz. śm. i Maria Nosal w 2 rocz.śm.
10.00 + Maria i Stanisław Drożdź oraz ++ z rodziny

powrót