Intencje mszalne

14 - 20.08.2017

Data: 12 sierpień 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 488

PONIEDZIAŁEK 14.08.2017
6.30 + Agnieszka Bar
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.00 + Józef Sicha, ++ z rodz. Sichowych i Oslejskovych
8.30 + Apolonia Murzyn
15.00 + Wanda Figura
19.00 + Maria Budz 11. rocz.śm

WTOREK 15.08.2017
6.30 + Helena i Julian Krzywańscy
8.00 + Jan i Maria Kucharzak, Czesław i Stanisława (ona)
SK 8.30 + Weronika i Jan Bajer
9.30 Dziękczynna z prośbą o dobrego męża
SK 10.00 Dz. za 80 lat życia z prośbą o Boże bł. dla Zofii i Adama
11.00 + Maria i Ludwik Szteliga
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Apolonia Murzyn
17.00 + Wojciech Gacek
SK 18.00 + Maria Górka 2. rocz. śm.
19.00 ++ członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci

ŚRODA 16.08.2017
6.30 + Lidia Roszkowska- Kovacevic
7.00 + Maria Gąsienica - Kościelny
8.00 + Małgorzata Wójcik 5. rocz.śm.
SK 8.00 + Helena Kulig
8.30 + Apolonia Murzyn
15.00 + Kazimierz Mickowski
19.00 zbiorowa

CZWARTEK 17.08.2017
6.30 + Jerzy Mozoła
7.00 + Zofia Stopka
8.00 + Agnieszka Bar
SK 8.00 + Andrzej Leśnicki 1. rocz. śm.
8.30 + Jerzy Łatak
15.00 + Maria Stanek
19.00 + Apolonia Murzyn

PIĄTEK 18.08.2017
6.30 + Jerzy Muniak
7.00 + Eugenia Zięba
8.00 + Bronisława Kułach (ona)
SK 8.00 Dz-bł. dla Helenki Jarząbek z okazji urodzin i imienin
8.30 + Apolonia Murzyn
15.00 + Daniela (ona) Tadlewska
19.00 + Maria Żmuda

SOBOTA 19.08.2017
6.30 + Kazimierz Matoga
7.00 + Apolonia Murzyn
8.00 + s. Izabella Bryja
SK 8.00 + Czesław Chowaniec 40. rocz. śm.
8.30 + Zofia Matlak
15.00 + Krzysztof Zięba-Drzymalski 4. rocz. śm.
19.00 + Józef Mastalski

NIEDZIELA 20.08.2017
6.30 + Anna Fiut
8.00 + Apolonia Murzyn
SK 8.30 + Stanisław i Józef Walczak-Wójciak
9.30 + Elżbieta Gąsienica-Roj2. rocz. śm.
SK 10.00 Dz. z prośba o zdrowie i Boże bł. dla Wandy
11.00 + Adam Kuciel 3. rocz. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Ludwika Rzadkosz 7. rocz. śm.
17.00 o zdrowie i Boże bł. dla Urszuli Kaptur
SK 18.00 + Stefan Król, Bogdan Urbański
19.00 + Anna Fiut

powrót