Intencje mszalne

Lipiec 2017

Data: 20 czerwiec 2017, Wtorek / Ilość wyświetleń: 935

SOBOTA 01.07.2017
6.30 + Jan Kubowicz
7.00 + Maria Żmuda
8.00 + Zofia, + Jerzy Goclon w 23. r. śm.
SK 8.00 Dz-bł. w 20. rocz. ślubu Joanny i Zbigniewa
8.30 + Józef Ceklarz, + Anna żona
15.00 O Boże błog., światło Ducha Świętego dla sprawujących władzę w naszej Ojczyźnie oraz o wiarę , nadzieję i miłość dla wszystkich naszych rodaków
19.00 + Janina Cisoń

NIEDZIELA 02.07.2017
6.30 + Honorata Mol w 25. r. śm., + Ludwik Mol w 73. r. śm., + Tadeusz, +Fryderyk, + Eligiusz
8.00 Za ++ wypominanych w wypominkach rocznych
SK 8.30 + Krzysztof Starzyk 14. rocz.śm.
9.30 + Maria Haza w 27. r. śm.
SK 10.00 Związek Podhalan
11.00 + Jan Wydra
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Edward Frasunek w 4. r. śm.
17.00 Dziękczynna w 35 r. ślubu Lucyny i Hieronima z prośbą o dalsze błog.
SK 18.00 + Krystyna
19.00 + Aleksander, + Władysława /ona/, + Zofia córka

PONIEDZIAŁEK 03.07.2017
6.30 + Agnieszka Bar
7.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej
8.00 + S. Izabella Bryja
SK 8.00 Dz- bł. dla Anny i Mateusza na nową drogę życia.
8.30 + Jan Nawara
15.00 + Jerzy Łatak
19.00 + + dusze w czyśćcu cierpące

WTOREK 04.07.2017
6.30 + Zofia Matlak
7.00 + Konrad Zborek
8.00 + Zofia Stopka
SK 8.00 + Bartłomiej Gąsienica-Szostak 12. rocz.śm, ++ z rodziny
8.30 + Aniela Bafia
15.00 + Wiktoria Obtułowicz
19.00 + Urszula Gacek w 1. r. śm.

ŚRODA 05.07.2017
6.30 + Weronika Czarniak
7.00 + Agnieszka Bar
8.00
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
8.30 + Jerzy Mozoła
15.00 + Krystyna Zajdel
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 06.07.2017
6.30 + Małgorzata Juńska w 1. r. śm.
7.00 + S. Izabella Bryja
8.00 + Lidia Roszkowska-Kovaćević
SK 8.00 + Maria Jasek
8.30 + Eugenia Zięba
15.00 + Eugeniusz
19.00 + Wanda Figura

PIĄTEK 07.07.2017
6.30 + Maria Gąsienica-Kościelny
7.00 + Zofia Stopka
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.00 Dz-bł. w 33. rocznice ślubu Ludmiły i Józefa
8.30 + Janina w 39. r. śm., + Jan, + Stanisław
15.00 + Tytus Mroczek
GUB 16.00
17.00 + Władysław Zajdel
19.00 O zdrowie i Boże błog. dla Tomasza i Gabrieli w 10. r. ślubu

SOBOTA 08.07.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + S. Izabella Bryja
8.00 + Anna Dawidek
SK 8.00 + Maria Jasek
8.30 + Maria w 15. r. śm.
15.00 + Daniela/ona/ Tadlewska
19.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej, umocnienie w wierze,
światło Ducha Świętego dla Adama w dniu 23. urodzin

NIEDZIELA 09.07.2017
6.30 + Ewa Buczko
8.00 + Anna, + Władysław Weron
SK 8.30 + Ludwina Gąsienica-Byrcyn
9.30 + Jakub Pulnar w 3. r. śm.
SK 10.00 Dz-bł. w 2 rocznicę ślubu Moniki i Andrzeja
11.00 + Jan, + Władysława /ona/ Drabczyńscy
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 O zdrowie i Boże błog. dla Danuty Kaleta
17.00 + Helena Szydlak
SK 18.00 + Jerzy Krzanik
19.00 + Tytus Mroczek

PONIEDZIAŁEK 10.07.20176.30 + Konrad Zborek
7.00 + s. Izabella Bryja
8.00 + Jan Kubowicz
SK 8.00 o zdrowie dla Piotra
8.30 + Agnieszka Bar
15.00 + Zdzisław Bijański 10. rocz. śm.
19.00 + Michał Piątek 19. rocz.śm

WTOREK 11.07.2017
6.30 + Jerzy Łatak
7.00 + Zofia Stopka
8.00 + Maria Gąsienica - Kościelny
SK 8.00 + Władysław Tylek 16. rocz.śm.
8.30 + + Janina, Franciszek 32. rocz. śm.
15.00 + Tytus Mroczek
19.00 + Andrzej Gścienica - Kołodziej

ŚRODA 12.07.2017
6.30 + Jerzy Mozoła
7.00 + Paulina Rogalska
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.00 + Maria Jasek
8.30 + Lidia Roszkowska - Kovacevic
15.00 + Eugenia Zięba
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 13.07.2017
6.30 + Stanisław Zubek 22. rocz. śm.
7.00 + s. Izabella Bryja
8.00 + Agnieszka Bar
SK 8.00 + Emilia i Ludwik
8.30 + Zofia Matlak
15.00 + Wanda Figura
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepok. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o Boże bł i łaski dla Grupy modlitewnej pw. Miłosierdzia Bożego z Godziny świętej i ich rodzin: żywych i zmarłych

PIĄTEK 14.07.2017
6.30 + Kazimierz Mickowski
7.00 + Zofia Stopka
8.00 + Jerzy Łatak
SK 8.00 rez
8.30 + Weronika Czarniak
15.00 + Józef i Katarzyna Kucharzak
19.00 + Józef Boczoń syn 5. rocz. śm

SOBOTA 15.07.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + s. Izabella Bryja
8.00 + Włodzimierz Bereziński
SK 8.00 + Emilia i Ludwik
8.30 + Maria Żmuda
15.00 + Helena Gąsienica - Niźniak z dziećmi w 8. rocz. śm.
19.00 + Maria i Władysław Sobańscy 15. rocz. śm.

NIEDZIELA 16.07.2017
6.30 + Władysław Staszel
8.00 + Tytus Mroczek
SK 8.30 + Eugeniusz
9.30 + Józef, Maria, Jan, Maria
SK 10.00 Dz-bł. dla Marty i Wiesława Pawlak w 35. rocz. ślubu
11.00 + Jerzy Śnieżek 5. rocz. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Marian i Anna Kucharzak
17.00 + Wincenty Kolat
SK 18.00 + Maria Jasek
19.00 + Zofia, Stanisław, Mieczysław Borzęccy

PONIEDZIAŁEK 17.07.2017
6.30 + Jerzy Mozoła
7.00 + Konrad Zborek
8.00 + s. Izabella Bryja
SK 8.00 + Jan Batko 17. rocz. śm.
8.30 + Zofia Stopka
15.00 + Janina Niemczyk 30. rocz. śm.
19.00 + Adam Liana

WTOREK 18.07.2017
6.30 + Agnieszka Bar
7.00 + Maria Gąsienica - Kościelny
8.00 + Anna Frączek
SK 8.00 + Anna 3. rocz.śm,. ++ z rodz. Nowackich
8.30 + Aniela Bafia
15.00 + Franciszek Begejowicz
19.00 rez

ŚRODA 19.07.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Jerzy Łatak
8.00 + Zofia Matlak
SK 8.00 + Maria Jasek
8.30 + Eugenia Zięba
15.00 + Helena Gil 47. rocz. śm.
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 20.07.2017
6.30 + Zofia Stopka
7.00 + Wiktoria Obtułowicz
8.00 + s. Izabella Bryja
SK 8.00 + Maria Serafin 1. rocz. śm.
8.30 + Roman i Salomea Cesarczyk
15.00 + Stanisława Irzyk
19.00 + Czesław Pastuszko

PIĄTEK 21.07.2017
6.30 + Wanda Figura
7.00 + Maria Gąsienica - Kościelny
8.00 + Władysław Zalotyński 50. rocz. sm.
SK 8.00 + Maria Jasek
8.30 + Weronika Czarniak
15.00 + Jerzy Muniak
19.00 + Jan Kubowicz

SOBOTA 22.07.20176.30 + Kazimierz Mickowski
7.00 + Konrad Zborek
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.00 Dz-bł dla Heleny, Marka, Danuty, o ratunek dla Wojciecha
8.30 + Lidia Roszkowska - Kovacevic
15.00 + Daniela Tadlewska
19.00 + Wiesław Jasiński 16. rocz. śm.

NIEDZIELA 23.07.2017
6.30 + Anna Lipczyńska
8.00 + Maria Haza i córki, Maria Kuflik
SK 8.30 + Helena Galica w rocz. śm, ++ z rodz. Galiców, + Halina Sojka i Jadwiga Garlicka
9.30 + Józef, Maria, Jan, Maria
SK 10.00 + Andrzej Janik Firek 12. rocz.śm.
11.00 + Michał i Helena Kaczor
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 + Anna Stopka
17.00 + Zofia, Adam, Andrzej Czerlinka
SK 18.00 + Ewelina i Marek Pęksa 2. rocz. śm.
19.00 + Stella, Romuald, Roman Kotańscy

PONIEDZIAŁEK 24.07.2017
6.30 + Eugenia Zięba
7.00 + s. Izabella Bryja
8.00 + Jan Kubowicz
SK 8.30 + Maria Jasek
8.30 + Agnieszka Bar
15.00 + Lidia Roszkowska - Kovacevic
19.00 + Zofia Matlak

WTOREK 25.07.2017
6.30 + Jerzy Mozołą
7.00 + Zofia Stopka
8.00 + Włodzimierz Bereziński
SK 8.30 + Halina Tylek 1. rocz.śm.
8.30 + Jerzy Łatak
15.00 +Jacek Jaworski 20. rocz. śm.
19.00 + Wojciech Pastuszko 3. rocz.śm.

ŚRODA 26.07.2017
6.30 + Wanda Figura
7.00 + Anna Dawidek
8.00 + Anna Bania
SK 8.30 + Anna i Władysław Kęsek
8.30 + Anna i Andrzej
15.00 + Barbara Maciejewska
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 27.07.2017
6.30 + s. Izabella Bryja
7.00 + Agnieszka Bar
8.00 + Maria Gąsienica - Kościelny
SK 8.30 + Maria Jasek
8.30 + Maria Roszkowska 6. rocz.śm.
15.00 + Emilia i Marian Król
19.00 + Maria Żmuda

PIĄTEK 28.07.2017
6.30 +Anastazja Olszówka rocz. śm.
7.00 + Aniela Bafia
8.00 + Zofia Matlak
SK 8.30 za dusze w czyśćcu cierpiące
8.30 + Józef Bobak
15.00 + Weronika Czarniak
19.00 + Maria Budz

SOBOTA 29.07.2017
6.30 + s. Izabella Bryja
7.00 + Józef Mastalski
8.00 + Konrad Zborek
SK 8.30 + Zofia Gluzińska 1. rocz.śm.
8.30 + Marta i Władysław
15.00 + Jerzy Łatak
19.00 + Wanda Figura

NIEDZIELA 30.07.2017
6.30 O zdrowie i Boże błogosł. dla Janiny i Edwarda Wróblewskich w 50. rocz. ślubu
8.00 + Zofia i Ludwik Jania
SK 8.30 + Wojciech Drążkiewicz
9.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Patrycji i Dominiki
SK 10.00 + Irena Potoplak w rocz.śm ++ z rodziny
11.00 + Janusza 13. rocz.śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 O zdrowie i Boże błog. dla Zuzanny, Antoniny, Jakuba, Wojciecha
17.00 + Józef Haza w 2. rocz.śm.
SK 18.00 + Maria Jasek
19.00 + Józef Rapacz 18. rocz.śm.

powrót