Intencje mszalne

12.06 - 30.06.2017

Data: 11 czerwiec 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 689

PONIEDZIAŁEK 12.06.2017
6.30 + Andrzej Albrzykowski
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 12
8.00 + Władysława /ona/ Maślanka
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Maria Gąsienica-Kościelny
15.00 + Lidia Roszkowska-Kovaćević
19.00 + Maria Żmuda

WTOREK 13.06.2017
6.30 + Jan Kubowicz
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 13
8.00 + S. Izabella Bryja
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
8.30 + Zofia Stopka
15.00 + Zofia Matlak
19.00 Wynagradzająca NSPJ i Niepokal. Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata, oraz o błog. Boże i łaski dla Grupy Modlitewnej p.w. Miłosierdzia Bożego z Godziny Świętej i ich rodzin: żywych i umarłych

ŚRODA 14.06.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 14
8.00 + Anna Janicka
SK 8.00 Dz-bł. dla rodziny
8.30 + Zbigniew Smoleński
15.00 + Jerzy Kotulski w 2. r. śm.
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 15.06.2017
6.30 + Stanisław Rogalski greg. 15
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.30 + Jan i Antoni
9.30 + Stanisław Gąsienica-Józkowy w 9. r. śm.
SK 10.00 + Aniela i Józef Wicher
11.30 Za Parafian
GUB 11.30
12.30 + Antoni Szydlak
15.00 + Małgorzata Garbacz w 9. r. śm.
17.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
SK 18.00 Dz-bł dla Bogumiły
19.00 + Maria Kasprzyk w 24.r. śm.

PIĄTEK 16.06.2017
6.30 + Agnieszka Bar
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 16
8.00 + S. Izabella Bryja
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
8.30 + Maria Kałużny
15.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i dar życia
19.00 + Wiesława /ona/ Gąsienica-Wawrytko

SOBOTA 17.06.2017
6.30 + Maria, + Walenty Kuklińscy
7.00 + Anna Dawidek
8.00 + Władysław Broda w 46. r . śm.
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Wojciech Gacek
15.00 + Władysława /ona/ Maślanka
19.00 + Stanisław Rogalski greg. 17

NIEDZIELA 18.06.2017
6.30 + Stanisław Rogalski greg. 18
8.00 + Andrzej Guziak
SK 8.30 + Stanisław Gąsienica-Gładczan 15.r.śm, Krytsyna, Marianna, Józef
9.30 + Jan, + Helena Kaleciak w 10. r. śm.
SK 10.00 + Regina, Jan i Władysław Rysula
11.00 + Zbigniew Sarzała
GUB 11.30
12.30 Za Parafian

PONIEDZIAŁEK 19.06.20176.30 + Konrad Zborek
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 19
8.00 + Kazimiera /ona/ Pitoń
SK 8.00 + Elżbieta Majchrzak 8. rocz.śm.
8.30 + Zbigniew Smoleński
15.00 + Antoni Kucharski w 48. r. śm.
19.00 + Jerzy Mozoła

WTOREK 20.06.2017
6.30 + Zofia Stopka
7.00 + Andrzej Gąsienica Kołodziej
8.00 + Stanisław Rogalski greg. 20
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
8.30 + Aniela Bafia
15.00 + Eugenia Zięba
19.00 ++ członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci

ŚRODA 21.06.2017
6.30 + Maria Gąsienica-Kościelny
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 21
8.00 + Katarzyna, + Jan Handzel
SK 8.00 + Wojciech Janik 37. r. śm., + Danuta Wnuk 35. rocz.śm.
8.30 + Danuta Kaczor
15.00 + Irena Nitoń
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 22.06.2017
6.30 + S. Izabella Bryja
7.00 + Zofia Matlak
8.00 + Stanisław Rogalski greg. 22
SK 8.00 rez
8.30 + Jan Kubowicz
15.00 + Maria, + Władysław Brzękowie
19.00 O znalezienie dobrego męża i założenie rodziny z Bożym błog. dla proszącej

PIĄTEK 23.06.2017
6.30 + Agnieszka Bar
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 23
8.00 Dziękczynna za łaski otrzymane w roku szkolnym 2016/2017
8.00 + Aniela Bafia
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Jan, + Janina, + Stanisław
15.00 + Lidia Roszkowska-Kovaćević
19.00 + Maria Bukowska

SOBOTA 24.06.2017
6.30 + Janusz Ptasiński
7.00 + Jan Mrózek
8.00 + Janina, + Tadeusz Cholewczyńscy, ++ rodzice
SK 8.00 + Stanisław Bachleda-Curuś
8.30 + Wojciech Gacek
15.00 + Jan Frys
19.00 + Stanisław Rogalski greg. 24

NIEDZIELA 25.06.2017
6.30 + Stanisław Rogalski greg. 25
8.00 + Wiktoria, + Jan Sobańscy
SK 8.30 + Jan Strama
9.30 + Józef, + Stanisław Fijas, + Zofia, + Wojciech Matusik, + Katarzyna Fijas
SK 10.00 + Zofia Borzęcka
11.00 + Jerzy Kuciel w 24. r. śm.
GUB 11.30
12.30 Za Parafian
15.00 O zdrowie i Boże błog. dla Jana i syna Jana z okazji imienin
17.00 + Jan Haza, + Janina Łas córka, + Jan syn
SK 18.00 s. Maria Annania
19.00 + Andrzej Bodziński w 11. r. śm.

PONIEDZIAŁEK 26.06.2017
6.30 + Zofia Stopka
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 26
8.00 + Maria Kałużny
SK 8.00 + Bartek Olszański
8.30 + Agnieszka Bar
15.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
19.00 + Barbara Maciejewska

WTOREK 27.06.2017
6.30 + Stanisław Rogalski greg. 27
8.00 + Maria Żmuda
SK 8.00 o szczęśliwe rozwiązanie i Boże bł. dla rodziny
9.30 + S. Izabella Bryja
15.00 + Aniela Bafia
19.00 Za Parafian

ŚRODA 28.06.2017
6.30 + Konrad Zborek
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 28
8.00 + Danuta Kaczor
SK 8.00 + Jan Jaskulski
8.30 + Jerzy Mozoła
15.00 + Maria Bukowska
19.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 29.06.2017
6.30 + Stanisław Rogalski greg. 29
8.00 + Piotr Szteliga
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
9.30 + Aniela Bafia
15.00 + Piotr Guguła
19.00 + Antonina Żeglin w 29. r. śm.

PIĄTEK 30.06.2017
6.30 + Bronisława/ona/, + Ignacy, + Stanisław, ++ rodzice
7.00 + Stanisław Rogalski greg. 30 koniec
8.00 + Jacek Żeglin w 35. r. śm.
SK 8.00 + Jerzy Krzanik
8.30 + S. Izabella Bryja
15.00 + Maria Gąsienica-Kościelny
19.00 + Agnieszka Bar



powrót