Ogłoszenia parafialne

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.01.2017

Data: 11 luty 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 1308

  1. Wtorek – święto świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy
    Środa – wspomnienie bł. Michała Sopoćko, prezbitera

  2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci przebywających na feriach zimowych i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławieństwo Małżonków, a za tydzień – Dzieci. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Taca przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.

  3. We wtorek wieczorem nabożeństwo do bł. ks. Piotra Dańkowskiego, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 15.00 koronka i Msza św. o Miłosierdziu Bożym.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Parafia Najświętszej Rodziny w Zakopanem ogłasza nabór na rok szkolny 2017/18 do klas 1 i 7 oraz nabór uzupełniający do klas 2,3,4,5,6 do nowej Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im św. Jana Pawła II w nowym budynku przy ul. Kościeliskiej. Zapewniamy atrakcyjne czesne, wysoki poziom nauczania, wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich, naukę języka angielskiego 5 godz. tygodniowo, szeroką gamę zajęć dodatkowych, zespoły klasowe do 16 osób. Bliższe informacje można uzyskać na stronie parafialnej: swrodzina.net oraz w sekretariacie dotychczasowej Katolickiej Szkoły Podstawowej ul. Piłsudskiego 21, która wygasza swoją działalność. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych rodziców odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 16.00 w sali teatralnej przy naszej parafii.
W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Danutę Kaczor z ul. Zborowskiego
+ Wandę Figura z ul. Droga na Szymaszkową
+ Jerzego Łatak z ul. Za Strugiem
Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót