Ogłoszenia parafialne

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9.10.2016

Data: 8 październik 2016, Sobota / Ilość wyświetleń: 1730

 1. Poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy
  Czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  Sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławieństwo Małżonków, a za tydzień - Dzieci. Dziś także procesja różańcowa do pięciu ołtarzy o godz. 16.00. Nie będzie dodatkowego nabożeństwa różańcowego wieczorem, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. W tygodniu nabożeństwa różańcowe dla dzieci o godz. 16.30 i dla wszystkich o godz. 18.30.
  Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  Natomiast przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w ramach obchodów XVI Dnia Papieskiego.

 3. We czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo i procesja Fatimska. O godz. 19.00 Msza św. wotywna o Św. Janie Pawle II, następnie Różaniec, a potem procesja światła wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec. W czwartek 13 października ze względu na nabożeństwo Fatimskie wyjątkowo różaniec dla wszystkich będzie o 19.30! (nie będzie nabożeństwa o 18.30)
 4. W piątek 14.10.2016r. o godz. 19.00 będzie Msza św. w intencji wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów z okazji Dnia Nauczyciela. Serdecznie zapraszamy.
 5. W sobotę 15 października br. w ramach Jubileuszu Miłosierdzia zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 Zakopiańską Służbę Zdrowia. Będziemy się modlić w intencji lekarzy, pielęgniarek i wszystkich troszczących się o nasze zdrowie i życie.
 6. W dniach 15-16 października br. odbędzie się Pierwsza Ogólnopolska Pielgrzymka Farmaceutów do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Szczegóły na plakacie.
  Przyjmujemy na wypominki roczne lub listopadowe za dusze naszych bliskich zmarłych. Karteczki na wypominki wyłożone są na półce z prasą katolicką.
  Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem serdecznie dziękuje wszystkim za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach akcji „Pola Nadziei 2016r.” Ofiara wyniosła 7308zł.
Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót