Ogłoszenia parafialne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.09.2016

Data: 17 wrzesień 2016, Sobota / Ilość wyświetleń: 1422

 1. Dzisiaj – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
  Wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Towarzyszy
  Środa - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  Czwartek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  Piątek - wspomnienie Św. Ojca Pio z Pietrelciny, zakonnika

 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a w przyszłą niedzielę błogosławieństwo Małżeństw i Rodzin oczekujących potomstwa oraz modlących się o potomstwo. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
  [LI]W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 3. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych będzie w czwartek 22 września br. o godz. 18.00 w Sali Teatralnej.

 4. W sobotę 24 września o godz. 15.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji pracowników parafii w ramach Jubileuszu Miłosierdzia.

 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
 6. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę 25 września jest pielgrzymka do Lewoczy. Wyjazd o godz. 9.00 z Parkingu na Łukaszówkach. Zapisy jeszcze tylko do środy 21 września br.! Proszę koniecznie zabrać ze sobą Dowód Osobisty lub Paszport.
 7. Dyrekcja Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Jubileuszu, który odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2016 r. Zapraszamy nauczycieli oraz Absolwentów, którzy kończyli naukę w Hotelarzu, we wszystkich szkołach i zawodach przy ul. Partyzantów oraz w Kuźnicach i przy ul. Nowotarskiej. Wszelkie informacje na stronie szkoły oraz plakatach.
  Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr Sokołowskiego na Gładkim zaprasza na bezpłatne badania w ramach programu profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób tarczycy i raka płuc. Szczegóły na plakatach.
W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Kazimierza Puto z ul. Słonecznej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót