Ogłoszenia parafialne

X NIEDZIELA ZWYKŁA 05 CZERWCA 2016

Data: 5 czerwiec 2016, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1543

 1. Środa – wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  Piątek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa
  Sobota – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
  Niedziela – wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie o godz. 18.30.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Michała Arhanioła i możliwość przyjęcia szkaplerza po Mszy św. wieczornej. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek wieczorem Msza św. wotywna o św. Janie Pawle II i możliwość ucałowania relikwii.
 4. W niedzielę 12 czerwca na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek 10 czerwca o godz. 18.00.
  Także w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 będziemy obchodzić Jubileusz Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów. Serdecznie zapraszamy.
  Składka w drugą niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na kontynuację prac konserwatorskich ściany północnej naszego Kościoła.
  12 czerwca br, przed kościołem odbędzie się kiermasz zorganizowany przez dzieci i wolontariuszy z naszej świetlicy parafialnej, aby wesprzeć ich finansowo w wyjeździe wakacyjnym „Szlakiem bł. Edmunda Bojanowskiego”.

 5. Zapraszamy na III pielgrzymkę Dekanatu Zakopane do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 11 czerwca 2016r. Wyjazd o godz. 6.30 od ojców Bernardynów na Bystrem. W programie pielgrzymki Msza św. w bazylice o godz. 9.00, o godz. 10.30 dróżki Pana Jezusa. Zapisy w zakrystii kościoła św. Antoniego na Bystrem lub telefonicznie 18/20-126-92.
 6. Serdeczne podziękowanie składam siostrom, katechetom i młodzieży zaangażowanym w przygotowanie i uczestniczenie w spotkaniach w ramach nawiedzenia naszego dekanatu zakopiańskiego przez symbole Światowych Dni Młodzieży.
W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
1. + Tomasza Gąsienicę-Ladzi z Walowej Góry
Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”

Ks. Bogusław Filipiak, KUSTOSZ

powrót