Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 08.05.2016

Data: 7 maj 2016, Sobota / Ilość wyświetleń: 1621

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godz. 18.30. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30 nasza schola parafialna Stokrotki będzie koncertować i zbierać datki na wyjazd wakacyjny. Taca z Dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na renowację kościoła.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św.W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
    W czwartek wieczorem Msza św. wotywna o św. Janie Pawle II i możliwość ucałowania relikwii.
  3. W piątek zapraszamy na rozpoczynające się nabożeństwa Fatimskie. O godz. 18.30 nabożeństwo majowe, potem Msza św. z kazaniem, następnie różaniec z rozważaniami i procesja światła wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie świec odpowiednio zabezpieczonych przed kapaniem. W tym roku w ramach Jubileuszu Miłosierdzia zaprosiliśmy do wspólnej modlitwy siostry ze zgromadzeń zakonnych miasta Zakopane oraz powiatu Tatrzańskiego.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas III będą przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii św. W sobotę 14 maja dzieci wraz z rodzicami przyjdą na nabożeństwo pokutne o godz. 9.30, a następnie przystąpią do spowiedzi św.. Prosimy wiernych, którzy nie mają w najbliższej rodzinie uroczystości komunijnej o przyjście na Mszę św. o innej godzinie. Módlmy się w intencji tych dzieci i ich rodzin o głębokie przeżycie uroczystości i wytrwanie w miłości przy Chrystusie.
  5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży.
    Związek Podhalan Oddział Zakopane oraz Kino Giewont zapraszają na seanse filmu „Młody Mesjasz”. Szczegóły na plakacie. W gablocie można znaleźć informacje o dominikańskiej pielgrzymce do Rzymu oraz o rekolekcjach dla mężczyzn w Nowym Targu.

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
1. + Jerzego Krajewskiego z ul. Droga do Daniela

Ks. Bogusław Filipiak, kustosz

powrót