Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna, 24 kwietnia 2016

Data: 23 kwiecień 2016, Sobota / Ilość wyświetleń: 1643

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. w intencji Artystów naszego miasta w ramach Jubileuszu Miłosierdzia. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
    Przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz druga rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II.
  3. Hospicjum Jezusa Miłosiernego zaprasza chorych i ich rodziny na Mszę św. do Sanktuarium Najświętszej Rodziny w czwartek – 28 kwietnia o godz. 15.00. Po Mszy św. spotkanie w sali Domu Parafialnego. Rodzina Hospicyjna dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę podczas akcji „Pola Nadziei 2016”. Zebrano 7638zł.

  4. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Stanisława bpa i męczennika, a w sobotę rozpoczęcie nabożeństw majowych ku czci NMP z procesją o godz. 18.30. Zachęcamy wszystkich do przychodzenia na te piękne nabożeństwa majowe zwłaszcza dzieci i młodzież.

  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy się modlić w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  6. Informujemy, iż z ofiar składanych na tacę podczas Mszy św. z godziny 15.00 w ramach dzieł miłosierdzia, Parafia przekazała 3 tys. zł na zakup nowego sprzętu do rehabilitacji dla Stacji Caritas w Zakopanem.

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
1. + Różę Kuchta z ul. Małaszyńskiego
2. + Józefa Drąga z ul. Zborowskiego
Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Ks. Bogusław Filipiak, Kustosz

powrót