Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

Data: 14 luty 2016, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2022

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek - wspomnienie bł. Michała Sopoćko, prezbitera
  - Sobota - wspomnienie bł. Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci z Fatimy
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci przebywających na feriach zimowych i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
  Również dzisiaj w „Willi Koliba” przy ul. Kościeliskiej 18 o godz. 16.00 - prelekcja Macieja Pinkwarta pt. „Ks. Józef Stolarczyk Apostoł Zakopanego”, „Kronika Parafii Zakopiańskiej 1848- 1890” - czytają aktorzy Sceny A2; oraz Franciszek Bachleda Księdzularz „ Pleban Naski Zakopiański”. Prelekcja związana jest z obchodami 200-ej rocznicy urodzin Apostoła Podhala Ks. Józefa Stolarczyka.
  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na kolejne prace remontowe w naszym kościele.
 3. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci. Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św. W zakrystii zapisy na dzień skupienia w dniu 20 lutego dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30, a potem Msza św. zbiorowa.
 5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00.
 6. Informujemy i już zapraszamy wszystkich właścicieli i pracowników hoteli, domów wczasowych, pensjonatów na Mszę św. w ich intencji, którą odprawimy w poniedziałek 29 lutego o godz. 19.00 w ramach Roku Jubileuszowego.
 7. Dyrekcja i młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera składa serdeczne podziękowanie za dar serca złożony dla ich koleżanki, która wraz ze swoją rodziną straciła w pożarze dom. Ofiara wyniosła 8229zł. „Bóg zapłać”


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Jana Sowę z ul. Droga do Rojów


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót