Ogłoszenia parafialne

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego

Data: 10 styczeń 2016, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1904

  1. Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Taca przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele. Po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy na Jasełka pt. „W pewnym mieście, w pewnej rodzinie, o wiele bliżej niż możesz sam przypuszczać...” przygotowane przez uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Zakopanem.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
  3. W czwartek Msza św. wotywna o św. Janie Pawle II o godz. 19.00, a po niej możliwość ucałowania relikwii świętego papieża.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych na Mszę św. o godz. 9.30 z okazji Jubileuszu Miłosierdzia. Po Mszy św. Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym serdecznie zaprasza na XXXI Jasełka w wykonaniu grupy teatralnej „Sabliki”.
    Także w przyszłą niedzielę 17 stycznia br. po Mszy św. o godz. 18.00 w Starym Kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Hanki Rybki w ramach VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „ Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziś ostatni dzień zapisów na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 23.08- 30.08.2016r. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. Schola Stokrotki organizuje wyjazd wakacyjny do Augustowa w dniach 29 czerwca do 8 lipca 2016r. Chętne dzieci zapraszamy na wspólny wyjazd. Zapisy do końca stycznia br. po Mszy św. o godz. 9.30 u Siostry Łucji.
    Wspólnota Młodego Misjonarza składa serdeczne podziękowanie mieszkańcom Gubałówki, którzy w dniu 29 grudnia 2015r. Przyjęli kolędników misyjnych i złożyli dar w wysokości 1040 zł na pomoc dzieciom w Ugandzie, Tanzani i na Ukrainie.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Józefę Pajdak z ul. Gładkie
+ Barbarę Romaniak z ul. Nowotarskiej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót