Ogłoszenia parafialne

XIV Niedziela Zwykła

Data: 5 lipiec 2015, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1741

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  - Środa - wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera
  - Sobota - Święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych.
  Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu. Nieszpory Eucharystyczne o godz. 18.30.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W czwartek Msza św. wieczorna wotywna o Św. Janie Pawle II i możliwość ucałowania relikwii.
 4. W środę - 8 lipca inauguracja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Zakopane 2015. W naszym kościele Najświętszej Rodziny wystąpi Witold Zalewski. Początek koncertu o godz. 20.00. Wstęp wolny.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka będzie w piątek 10 lipca o godz. 18.00.
 6. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na remont i konserwację północnej strony naszego kościoła. Wszystkim dotychczasowym ofiarodawcom i dobrodziejom składam serdeczne „Bóg zapłać!”
 7. We wtorek w kaplicy Sióstr Karmelitanek Bosych przy ul. Kościelnej rozpoczyna się Nowenna do MB Szkaplerznej. Siostry zapraszają na Mszę św. o godz. 18.00. W czasie nowenny, w dni powszednie w kaplicy Sióstr nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Bronisława Kiełb z ul. Za Strugiem
+ Weronikę Bulanda z ul. Kościeliskiej
+ Bogusławę Buczkowską-Wawrytko, z ul. Strążyskiej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót