Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna

Data: 19 kwiecień 2015, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2003

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Wtorek - wspomnienie Św. Anzelma, bpa i doktora Kościoła
  - Czwartek - Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski
  - Sobota - święto Św. Marka, Ewangelisty
 2. Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
 3. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św.W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30 i potem Msza św. w intencjach zbiorowych.
 4. W tym tygodniu Ks. kanonik Wojciech i Ks. Jarosław oraz Pan organista Wojciech pracujący w naszej parafii obchodzą swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w sobotę 25 kwietnia o godz. 19.00.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek 24 kwietnia br. o godz. 18.00.
 6. Zapraszamy chętnych do wspólnego wyjazdu wakacyjnego ze scholą parafialną „Stokrotki” do Ostrowa koło Karwi. Wyjazd 26 lipca, powrót 7 sierpnia. Koszt 800 zł. Zgłoszenia u S. Łucji.
 7. W przyszłą niedzielę 26 kwietnia br. wolontariusze Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem w ramach akcji „Pola Nadziei” będą kwestować na rzecz hospicjum, które prowadzi domową opiekę nad ludźmi terminalnie chorymi. Prosimy o wsparcie tej akcji.
 8. Dziś na stoisku przed kościołem można nabyć książkę o biskupie Albinie Małysiaku pt. „Z pastorałem i humorem” oraz film „Z wiarą na głęboką wodę”. Wysłuchajmy teraz krótkiego świadectwa.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Jana Mrózka z ul. Słonecznej
+ Władysława Ejsmonda z ul. Weteranów Wojny
+ Janinę Misiniec z ul. Wojciecha Brzegi
+ Annę Skrzak z ul. Zborowskiego


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót