Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu

Data: 16 marzec 2015, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2414

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Czwartek - uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny
 2. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
 3. W poniedziałek, wtorek i w środę zapraszamy dzieci i młodzież na Rekolekcje Wielkopostne. W środę spowiedź od godz. 8.30 do 13.00. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie.
 4. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św. Dzień skupienia dla Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie w sobotę 21 marca br. Zapisy w zakrystii. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30 i potem Msza św. w intencjach zbiorowych.
 5. W czwartek uroczystość Św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 6. W piątek Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Również w tym dniu odbędzie się Pielgrzymka Maturzystów ze szkół zakopiańskich do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie o godz. 11.00 Ks. Biskup Tadeusz Pieronek wraz z księżmi z naszego dekanatu odprawi Mszę św. koncelebrowaną w ich intencji.
  W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00.
 7. W sobotę 21 marca na Mszy św. wieczornej rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych dla dorosłych. Hasło tegorocznych rekolekcji brzmi: „Przebaczam - spotkania z Józefem Egipskim”.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek 20 marca br. o godz. 18.00.
  Przed kościołem rozprowadzane są Baranki Caritas-u.
  Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Zakopanem ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2015/2016. Szkoła zapewnia wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych; wysoki poziom nauczania; 5 godzin tygodniowo języka angielskiego; bogatą ofertę zajęć dodatkowych; bezpieczeństwo z „kartą szkolną” i opiekę świetlicy.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Jana Marczaka z osiedla Kasprusie


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót