Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Zwykła

Data: 18 styczeń 2015, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1968

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  - Środa - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  - Czwartek - wspomnienie św. Wincentego Pallotiego, prezbitera
  - Sobota - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  - Niedziela - święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci rozpoczynających ferie zimowe i życzymy Wam dobrego wypoczynku.
  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich działających w naszej parafii. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
 3. W poniedziałek imieniny Ks. Mariusza Słoniny wikariusza, zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 19.00 w Jego intencji.
 4. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. We środę na Mszach świętych będziemy modlić się w intencji babć, a w czwartek w intencji dziadków z okazji ich święta
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek 23 stycznia br. o godz. 18.00.
 7. Grupa Teatralna Młodzieży z Gimnazjum i Liceum im. Oswalda Balzera zaprasza na ostatnie już przedstawienie jasełkowe pt. ‘Jasełka na Strychu’ w piątek 23 stycznia br. o godz. 18.00 w Sali Teatralnej. Szczególnie zapraszamy młodzież do bierzmowania z klas I, II i III.
 8. Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym serdecznie zaprasza na XXX Jasełka w wykonaniu grupy teatralnej „Sabliki” w niedzielę 25 stycznia po Mszy św. o godz. 9.30.
  Także schola parafialna Stokrotki zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się w niedzielę 25 stycznia po Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30.
  Komitet Organizacyjny uroczystości 70 rocznicy Uwolnienia 42 Więźniów z więzienia Gestapo zaprasza na Mszę św. w naszym kościele o godz. 11.00, a po niej o 12.30 na apel pod gmachem byłego więzienia przy ul. Nowotarskiej 37.
 9. W dniach od 18 do 25 stycznia w naszej archidiecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Józefa Kołaciaka z ul. Krupówki
+ Zofię Gąsienica z ul. Modrzejewskiej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót