Ogłoszenia parafialne

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Data: 4 styczeń 2015, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1954

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Wtorek - Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
  - Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego
 2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
  Dzisiaj po Mszach św. o godz. 9.30; 11.00 i 12,30 odbędzie się koncert kolęd i utworów muzyki klasycznej w wykonaniu zespołu z Kijowa; na akordeonach zagrają Włodek i Iwan Gajdyczukowie. Po koncercie będzie można nabyć płytki.
 3. We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego - święto obowiązkowe, dlatego Msze św. w naszych kościołach odprawiamy w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy z naszego kościoła Tatrzański Orszak Trzech Króli.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 5. W czwartek Msza św. wotywna o św. Janie Pawle II o godz. 19.00, a po niej możliwość ucałowania relikwii świętego papieża.
 6. W sobotę 10 stycznia zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 19.00 i na koncert kolęd w wykonaniu Sanktuaryjnego Chóru Mieszanego z Tuchowa.
 7. W niedzielę 11 stycznia (Niedziela Chrztu Pańskiego) będzie udzielany sakrament chrztu św.. Katecheza chrzcielna w piątek 9 stycznia 2015r. o godz. 18.00 w Domu Parafialnym. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.
 8. Informujemy iż Nieszpory Bożonarodzeniowe dla wiernych z Prawosławia zostaną odprawione przez Ojca Jarosława Antosiuka w środę 7 stycznia 2015r. o godz. 16.00 w Starym Kościele.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Stefanię Zawada z ul. Orkana
+ Emila Zająca z ul. Ogrodowej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót