Ogłoszenia parafialne

Niedziela Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Data: 28 grudzień 2014, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2236

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Środa - Wspomnienie św. Sylwestra I, papieża
  - Czwartek - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (Nowy Rok)
  - Piątek- wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bp-ów i dr-ów Kościoła
  - Sobota - wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus
 2. Nasza parafia przeżywa Uroczystość odpustową ku czci Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi J. Eksc. Ksiądz Bp Jan Zając.
  Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
 3. Podobnie jak w latach ubiegłych dzieci z grupy Młodego Misjonarza wyruszą w ramach akcji „Kolędnicy misyjni” do domów na Gubałówce w piątek 2 stycznia o godz. 10.00. Dzieci śpiewając kolędy będą zbierać ofiary na realizację projektów służących dzieciom w Tanzanii, Sudanie, Peru, Brazylii i na Ukrainie.
 4. W środę ostatni dzień roku kalendarzowego 2014. Zapraszamy na Nieszpory z suplikacjami o godz. 18.30 oraz na Mszę św. dziękczynno-przebłagalną z okolicznościowym kazaniem o godz. 19.00. Także o północy będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku 2015.
 5. W czwartek w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Msze św. w naszych kościołach i w kaplicy na Gubałówce w porządku niedzielnym.
 6. W tym tygodniu przypada 1-y piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00. W czwartek modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.30. W piątek i w sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Także w tym tygodniu pójdziemy do chorych z posługą kapłańską.[LI][LI]W niedzielę 4 stycznia 2015r.w naszym Domu Parafialnym przy ul. Jana Pawła II 4 odbędzie się spotkanie zelatorów Żywego Różańca z Rejonu Powiatu Tatrzańskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót