Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu

Data: 30 marzec 2014, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2621

 1. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
 2. W poniedziałek, wtorek i w środę zapraszamy dzieci i młodzież na Rekolekcje Wielkopostne. W środę spowiedź od godz. 8.00 do 14.00. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie.
 3. We wtorek 1 kwietnia br. spotkanie pielgrzymów udających się z naszej parafii na kanonizację do Rzymu. Spotkanie w Domu Parafialnym o godz. 18.00.
  W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 4. W czwartek Ks. Infułat Stanisław Olszówka udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży na Mszy św. o godz. 17.00. Prosimy całą wspólnotę parafialną o modlitwę w ich intencji.
 5. W tym tygodniu przypada 1-y czwartek i 1-y piątek miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00. W czwartek modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek i w sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Także w tym tygodniu pójdziemy do chorych z posługą kapłańską.
  W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00.
 6. W przyszłą niedzielę tj. 6 kwietnia rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych dla dorosłych na wszystkich Mszach świętych.
 7. Przed kościołem zbiórka do puszek dla rodziny z Parafii Św. Antoniego na Bystrem, która w pożarze straciła swój dobytek. Również przed kościołem rozprowadzane są Baranki Caritas-u.
  Wojskowy Komendant Uzupełnień w Nowym Targu przypomina o obowiązku osób stających do kwalifikacji wojskowej w 2014r. Szczegółowa informacja wywieszona jest w gablocie.
  Nowa wersja przykazań kościelnych wraz z wykładnią podana jest w biuletynie „Echa spod Giewontu”.

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Marię Pajor z ul. Nowotarskiej
+ Ryszarda Drewnowskiego z ul. Nowotarskiej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót