Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła

Data: 9 luty 2014, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2090

 1. Kalendarz liturgiczny:- Poniedziałek - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  - Wtorek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes
  - Piątek - święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy
  - Sobota - wspomnienie bł. Michała Sopoćko, prezbitera
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci przebywających na feriach zimowych i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Dzisiaj zamiast kazania odprawimy Adorację Najśw. Sakramentu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele. Nieszpory Niedzielne o godz. 18.30.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne grupy pielgrzymkowej udającej się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w marcu br.
 4. We wtorek we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy po raz XXI Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i osoby w starszym wieku zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o godz. 11.00, podczas której będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Od godz. 10.30 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św. Prosimy rodziny jak i sąsiadów o pomoc w przywiezieniu do kościoła chorych i starszych. Do Sakramentu Namaszczenia mogą przystąpić także osoby, które czują się dziś dobrze, ale są już po siedemdziesiątce.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 6. W czwartek Msza św. wotywna o błogosławionym Janie Pawle II o godz. 19.00, a po niej możliwość ucałowania relikwiarza błogosławionego papieża.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Bronisława Magdziaka z ul. Orkana


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót