Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła

Data: 24 lipiec 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2476

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - w poniedziałek - święto św. Jakuba, apostoła i św. Krzysztofa
  - we wtorek - świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP
  - w piątek - wspomnienie św. Marty
  - w niedzielę - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych.
  Zachęcamy do nawiedzenia kościoła w dni powszednie i do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 9:30 do 19:00. Istnieje także możliwość skorzystania ze Spowiedzi św.: rano podczas Mszy świętych i po południu od godz. 18:00 do 19:30.
  Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 16:30.
 3. W związku z przypadającym w poniedziałek dniem św. Krzysztofa, patrona kierowców na Mszy św. o godz. 19:00 będziemy modlić się w intencji wszystkich kierowców i podróżujących, a po Mszy św. będzie błogosławienie pojazdów mechanicznych i dorożek konnych.
 4. We wtorek - 26 lipca - we wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny zapraszamy babcie i dziadków wraz z wnukami na Mszę św. o godz. 19:00 w ich intencji. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym.
 5. Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych - Hospicjum Jezusa Miłosiernego zaprasza w czwartek - 28 lipca do Starego Kościoła na Mszę św. o godz. 17:00, a po niej na spotkanie w sali Domu Parafialnego.


ks. Bogusław Filipiak
proboszcz

powrót