Ogłoszenia parafialne

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Data: 5 styczeń 2014, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2196

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek - Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
  - Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego
 2. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
  Dzisiaj w niedzielę 5 stycznia 2014r. zapraszamy na koncert kolęd pt. „Kolędy świata” w wykonaniu zespołu światowej sławy Spirituals Singers Band. Koncert uznany i nagrodzony przez Filharmonię Narodową jako jeden z najlepszych Koncertów Kolęd wystawianych w Polsce. Koncert rozpocznie się po Mszy św. o godz. 19.00. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam, warto przyjść i posłuchać wspaniałego wykonania.
 3. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego - święto obowiązkowe, dlatego Msze św. w naszych kościołach odprawiamy w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy z naszego kościoła Tatrzański Orszak Trzech Króli.
  Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza wszystkich nauczycieli w poniedziałek 6 stycznia br. na Mszę św. o godz. 19.00 i spotkanie formacyjne w sali Domu Parafialnego.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 5. W czwartek Msza św. wotywna o błogosławionym Janie Pawle II o godz. 19.00, a po niej możliwość ucałowania relikwii błogosławionego papieża.
 6. W piątek 10 stycznia o godz. 17.00 spotkanie kolędowe dla młodzieży Gimnazjalnej przygotowującej się do Bierzmowania.
 7. W niedzielę 12 stycznia (Niedziela Chrztu Pańskiego) będzie udzielany sakrament chrztu św.. Katecheza chrzcielna w piątek 10 stycznia 2014r. o godz. 18.00 w Domu Parafialnym. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.
 8. Prasa katolicka wyłożona jest na półce za ostatnią ławką w nawie głównej. Przed kościołem młodzież rozprowadza płytki z kolędami góralskimi w cenie 20 zł.


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót