Ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela Zwykła

Data: 21 lipiec 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2284

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek – wspomnienie Św. Marii Magdaleny
  - Wtorek – święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  - Środa – wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
  - Czwartek – święto Św. Jakuba, Apostoła, oraz wspomnienie św. Krzysztofa
  - Piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych.
  Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30
 4. W związku z przypadającym w czwartek wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy modlić się w intencji wszystkich kierowców i podróżujących, a po Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
  Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych – Hospicjum Jezusa Miłosiernego zaprasza w czwartek – 25 lipca do Starego Kościoła na Mszę św. o godz. 17.00, a po niej na spotkanie w sali Domu Parafialnego.
 5. W piątek 26 lipca – we wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny zapraszamy babcie i dziadków wraz z wnukami na Mszę św. o godz. 19.00 w ich intencji. Po Mszy św. będzie błogosławienie małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym.
 6. W sobotę 27 lipca w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Zakopane 2013 w naszym kościele Najświętszej Rodziny wystąpią: Ludmiła Gołub (Rosja)- organy; i Duo akordeonowe Grzegorz Palus i Alena Budzinakova. Koncert o godz. 20.00.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu św. Katecheza przed chrztem dziecka odbędzie się w piątek 26 lipca o godz. 18.00.


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót