Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela Zwykła

Data: 14 lipiec 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2228

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Poniedziałek - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  - Wtorek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
  - Czwartek - wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
  - Sobota - wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i do adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00 do 19.00. Okazja do spowiedzi św. podczas Mszy św. lub od 18.00-19.30.
  Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace konserwatorskie elewacji południowej naszego kościoła.
 3. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: o godz. 18.30 Różaniec do siedmiu boleści, o godz. 19.00 Msza św. i potem spotkanie w domu parafialnym.
 4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W piątek Msza św. wieczorna i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. W sobotę - 20 lipca w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Zakopane 2013 w naszym kościele Najświętszej Rodziny wystąpią: Mirosława Semeniuk-Podraza - organy, oraz Kwartet Jagielloński. Koncert o godz. 20.00. Wstęp wolny.
 6. 32 Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę wyruszy z Bachledówki 23 lipca o godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmują Ojcowie Paulini na Bachledówce.
 7. Nasza Parafia organizuje w dniu 22 lipca wyjazd do Krakowa na modlitwę do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Zapisy w zakrystii lub kancelarii, koszt 40 zł, wyjazd o godz. 14.00 z parkingu na Łukaszówkach.
 8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Prasa wyłożona jest na stoliku za ławkami w nawie głównej.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Cecylię Weps z osiedla Kasprusie


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót