Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna

Data: 14 kwiecień 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2314

  1. Dzisiaj Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
  2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich na spotkanie z P. Eugeniuszem Mrozem, kolegą szkolnym bł. Jana Pawła II. Pan Eugeniusz razem z Karolem Wojtyłą zdawał maturę w maju 1938r. w Wadowicach; mieszkali jako sąsiedzi w jednym domu na ul. Kościelnej. Wieczór wspomnień odbędzie się w Sali Teatralnej Domu Parafialnego.
  3. We wtorek pierwsze spotkanie powstającej grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 18.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 Msza św..
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W piątek wieczorem Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć P. Barbarę Rajczyk, świecką misjonarkę, która przedstawi świadectwo pracy w umieralni w Kalkucie oraz powie o sytuacji i potrzebach kolonii trędowatych w Ramgar w Indiach. Po mszach będzie zbierała ofiary na ten cel.
  6. „Bóg zapłać” za ofiary składane dzisiaj na tacę na prace w naszym kościele. Jak tylko zawita wiosna rozpoczniemy prace przy konserwacji elewacji kamiennej kościoła od strony południowej.
    Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku przy kaplicy Adoracji.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Halinę Waletko z ul. Małaszyńskiego
+ Joannę Bachleda-Gróbarz z ul. Kasprusie


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót