Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Data: 31 marzec 2013, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2374

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, radujemy się , iż Jezus żyje! Niech tajemnica Zmartwychwstania stanie się dla nas źródłem odrodzenia wiary, wzmocnienia nadziei i zwycięstwa miłości.
  Wszystkim Parafianom, Gościom, Turystom - życzymy: Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was prawdziwą radością i pokojem oraz hojnie Błogosławi na każdy dzień.
  Nieszpory Wielkanocne o godz. 18.30
 2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. w naszych kościołach i kaplicy w porządku niedzielnym. Składka jutrzejsza przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 3. We wtorek 8 rocznica śmierci Bł. Jana Pawła II.
  W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 4. W tym tygodniu przypada 1-y czwartek i 1-y piątek miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i w piątek od godz. 16.00. W czwartek modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek i w sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. W kaplicy na Gubałówce Msza św. w piątek o godz. 16.00.
  Także w tym tygodniu pójdziemy do chorych.
  W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Przyszła niedziela - to Niedziela Miłosierdzia Bożego, uroczystości odpustowe w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. Główne Msze św. są o godz. 10.00; 12.00 i 16.30.
  W Święto Miłosierdzia Bożego uroczystości odpustowe w Parafiach: Zakopane - Cyrhla (suma o godz. 11.30) i Zakopane - Chramcówki (o godz. 12.30).


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót