Ogłoszenia parafialne

XXI Niedziela Zwykła

Data: 26 sierpień 2012, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2395

 1. Kalendarz liturgiczny:
  - Dzisiaj – Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej
  - Poniedziałek – wspomnienie św. Moniki
  - Wtorek – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora kościoła
  - Środa - wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
  - Sobota – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, turystów i życzymy Wam dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych. Nieszpory niedzielne o godz. 18.30.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.
 4. Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych – Hospicjum Jezusa Miłosiernego zaprasza w czwartek – 30 sierpnia do Starego Kościoła na Mszę św. o godz. 17:00, a po niej na spotkanie w sali Domu Parafialnego.
 5. W sobotę 1 września o godz. 17:00 Msza św. w intencji Ojczyzny w 73 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po Mszy św. spotkanie członków Żywego Różańca. Także w sobotę 40 Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej. Eucharystia o godz. 10.30.
 6. Tradycyjna Pielgrzymka z Zakopanego do Matki Bożej w Lewoczy będzie w ostatnią niedzielę września tj. 30. 09. 2012r. Zapisy w kancelarii lub zakrystii. Koszt 30 zł.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Msza św. w intencji członków NSZZ "Solidarność".
  Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców przy naszej parafii serdecznie zaprasza nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców w niedzielę 2 września Br. na Mszę św. o godz. 15:00, a po niej na prelekcję P. Ireny Zielińskiej na temat: "Zagrożenia medialne i ich wpływ na postawy dzieci i młodzieży". Spotkanie odbędzie się w Sali Domu Parafialnego.
 8. Powiatowy Dzień Seniora odbędzie się w Białym Dunajcu 28.08.2012r. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12:00 w kościele MB Anielskiej. Szczegóły na wywieszonym plakacie.


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót