Ogłoszenia parafialne

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Data: 2 styczeń 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3529

 1. Dzisiaj Nieszpory Niedzielne o godz. 16.30. O godz. 18.00 w ramach II Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych w naszym kościele zaśpiewa Podhalańskie Stowarzyszenie Śpiewacze "Turliki". Serdecznie zapraszamy.
 2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Święto Trzech Króli). Porządek Mszy św. niedzielny. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Jest to dzień modlitw w intencji misji. Składka w tym dniu przeznaczona jest na cele misyjne.
  W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich J. E. Kardynała Franciszka Macharskiego, J. E. Kardynała Stanisława Ryłki i Księdza Arcybiskupa Józefa Wesołowskiego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 3. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:
  - w poniedziałek - Najświętszego Imienia Jezus
  - w piątek - św. Rajmunda z Penyafort, kapłana;
  - w przyszłą niedzielę - Święto Chrztu Pańskiego.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16.00. Dodatkowe Msze św. w czwartek i piątek o godz. 17.00.
 5. Bardzo prosimy o poinformowanie naszych gości ze Wschodu wyznania prawosławnego, że 7 stycznia o godz. 16.00 w Starym Kościele przy ul. Kościeliskiej odbędzie się prawosławne nabożeństwo bożonarodzeniowe.

powrót