Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

Data: 26 luty 2012, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3178

  1. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14:00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00.
  2. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza wszystkich nauczycieli we wtorek 28 lutego 2012r. na Mszę św. o godz. 19:00 i po niej na spotkanie formacyjne w sali Domu Parafialnego. Spotkanie poprowadzi O. Maciej Konenc, Jezuita.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:30.
  4. W tym tygodniu wypada 1-y piątek i 1-a sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i w piątek od godz. 16:00 - 19:30. W czwartek modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18:30. W piątek i w sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 17:00. W kaplicy na Gubałówce Msza św. w piątek o godz. 16:00.
  5. W czwartek 1 marca przypada 23 rocznica śmierci Ks. Władysława Curzydło, wieloletniego proboszcza naszej parafii. Wieczorem o godz. 19:00 odprawimy Mszę św. o szczęśliwość wieczną dla śp. Ks. Władysława, na którą serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:15.
  7. W najbliższą sobotę na Mszy św. wieczornej będziemy gościć w naszej Wspólnocie Parafialnej Ks. Bpa Grzegorza Rysia, który przybędzie, aby udzielić młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży, rodziców i świadków będzie w pierwszy piątek od 16:00. Módlmy się wszyscy o dary Ducha Świętego dla tej młodzieży.
  8. W niedzielę 4 marca na Mszy św. o godz. 9:30 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
    Także w przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się kwesta przed kościołem na zakup Aparatu HiToP dla Caritasu w Zakopanem. Aparat ten wykorzystywany jest w rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym, wodogłowiem, a także osób dorosłych po udarach czy chorych na stwardnienie rozsiane. Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Józefa Murzyna z ul. Na Wilcznik
+ Zbigniew Rogowski z ul. Łukaszówki
+ Joannę Wolf-Szczerba z ul. Pod Lipkami


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót