Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2019

Data: 9 marzec 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 799

Sprawy bieżące

1. Dzisiaj Droga Krzyżowa o godz. 14.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.16.00. Po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie małżeństw, a w przyszłą niedzielę dzieci. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

2. We wtorek wieczorem nabożeństwo do bł. Ks. Piotra Dańkowskiego, a w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30, a potem Msza św. zbiorowa w intencjach wspólnych za żywych i zmarłych z naszych rodzin. W czwartek nabożeństwo i Msza św. wieczorna o św. Janie Pawle II z możliwością ucałowania relikwii.

3. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a potem Msza św. o Bożym Miłosierdziu. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00.

4. W zakrystii można nabyć Baranki Caritas-u, z których ofiary przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

5. Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Zakopanem ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2019/2020 do –ZERÓWKI. Dzieci uczęszczające do zerówki w naszej szkole mają pierwszeństwo przyjęcia w kolejnym roku szkolnym do klasy 1. Nie dokonujemy wówczas nowego naboru do klasy 1.

6. Schola Stokrotki przy naszej Parafii Najświętszej Rodziny zaprasza na spotkania w każdy piątek o godz. 16.00.

W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Helenę Piątek z os. Kasprusie

Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

                                    Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót