Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019

Data: 12 styczeń 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 678

I. Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata

Sobota – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa


II. Sprawy bieżące
Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci rozpoczynających ferie zimowe i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego.


Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie Małżeństw, a w przyszłą niedzielę – Dzieci. Taca przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.

We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci: Różaniec o godz. 18.30, a potem Msza św.
W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.30, a w piątek o godz. 15.00 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego, w oprawie liturgicznej przygotowanej przez Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.


W piątek po Mszy św. wieczornej ok. 19.30 zapraszamy na koncert kolęd w ramach Festiwalu kolęd i pastorałek organizowanego przez Miasto Zakopane „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził”. Wystąpi Anna Wójciak z zespołem. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.


W sobotę imieniny wikariuszy: Ks. Mariusza Słoniny i Ks. Mariusza Grzechynki, jednak ze względu na ferie zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji w środę 30 stycznia o godz. 19.00.


Nasza Parafia organizuje samolotową pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 16-25 października 2019r. Szczegółowy program zwiedzanych miejsc wywieszony jest w gablocie lub można otrzymać w zakrystii. Zapisy w kancelarii parafialnej wraz z wpłatą zaliczki 400 zł do końca stycznia 2019r. 


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Bogusławę Rogoda z ul. Kościeliskiej


Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót