Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła - 21.01.2018

Data: 20 styczeń 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1225

 1. Środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego, b-pa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy

  Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

  Piątek - wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

 2. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci rozpoczynających ferie zimowe i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 błogosławienie Dzieci, a w przyszłą niedzielę błogosławienie Małżeństw i Rodzin oczekujących potomstwa oraz modlących się o potomstwo.
  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu osób z upośledzeniem umysłowym z Kamieńca jako grupa teatralna „Sabliki”. Natomiast po Mszy św. o godz. 15.00 w sali teatralnej, Jasełka przedstawią dzieci ze szkoły katolickiej w Zakopanem. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wstęp wolny.
 3. We wtorek wieczorem nabożeństwo do św. Joanny Beretty Molla, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. Hospicjum Jezusa Miłosiernego zaprasza chorych i ich rodziny na Mszę św. do Starego Kościoła przy ul. Kościeliskiej w czwartek – 25 stycznia o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie w sali Domu Parafialnego.
 5. W tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowę i złożone ofiary. Jeśli Kogoś w wyznaczonym czasie nie było w domu można dzisiaj zgłosić dodatkową kolędę w zakrystii. Msza św. o Boże błogosławieństwo w rodzinach, które odwiedziliśmy będzie odprawiona w niedzielę 28 stycznia 2018r. o godz. 12.30.
 6. W przyszłą niedzielę 28 stycznia po Mszy św. o godz. 9.30 wspólnota Młodego Misjonarza zaprasza na jasełka połączone ze wspólnym kolędowaniem.
Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót