Ogłoszenia parafialne

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego

Data: 8 styczeń 2012, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2465

  1. Dzisiaj w święto Chrztu Pańskiego kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Nieszpory niedzielne o godz. 18:30. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę na prace remontowe w naszym kościele.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:30.
  3. W sobotę 14 stycznia br. o godz. 16:00 Msza św. w kościele i później spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich działających w nasze parafii. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30 zapraszamy na jasełka w wykonaniu wychowanków ośrodka na Kamieńcu z "Teatru Sabliki". Jasełka odbędą się w Sali teatralnej domu parafialnego.
    Natomiast po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie opłatkowe Polskiego Stowarzyszenia Stwardnienia Rozsianego oddział Zakopane.
  5. Od 1 stycznia br. udostępniliśmy kaplicę św. Jana Chrzciciela dla odwiedzających nasz kościół. Również na stronie parafialnej znajduje się baner umożliwiający odbycie spaceru wirtualnego po cmentarzu na Pękowym Brzysku, a także daje możliwość wyszukania osoby i grobu w którym jest pochowana.


W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty:
+ Bogusława Laskowskiego z ul. Nowotarskiej
+ Tadeusza Gągola z ul. Szpitalnej


Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz

powrót