Ogłoszenia parafialne

II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2017

Data: 9 grudzień 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 1137

 1. Środa - wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  
Czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

 2. Msza św. roratnia w naszym kościele jest odprawiana w niedzielę o godz. 6.30, natomiast w dni powszednie o godz. 6.00 i dla dzieci (od poniedziałku do piątku) o godz. 19.00.

  Nieszpory niedzielne o godz. 18.30. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławieństwo Małżonków, a za tydzień błogosławienie Dzieci.
  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.
 3. W tym tygodniu: we wtorek wieczorem nabożeństwo do bł. ks. Piotra Dańkowskiego, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek wieczorem Msza św. wotywna o św. Janie Pawle II i możliwość ucałowania relikwii, natomiast w piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o Miłosierdziu Bożym oraz od soboty rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.
 4. OO. Bernardyni z Parafii św. Antoniego na Bystrem zapraszają w 36 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce na Mszę św. za Ojczyznę i w intencji ofiar komunizmu w środę 13 grudnia o godz. 18.00.
 5. Przed kościołem kiermasz ozdób świątecznych, które zostały wykonane przez uczniów z pomocą nauczycieli i rodziców Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Zakopanem w ramach zajęć dodatkowych. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Szkoły. Także młodzież z KSM-u rozprowadza kartki świąteczne i sianko na stół wigilijny.
  Świece Caritasu „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” do nabycia w zakrystii lub przed kościołem.
W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej Wspólnoty:
1. + Annę Bilan z ul. Zborowskiego
2. + Bronisława Górskiego z ul. Łukaszówki
3. + Mieczysława Maka z ul. Nowotarskiej
Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót