Ogłoszenia parafialne

33. NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2017

Data: 18 listopad 2017, Sobota / Ilość wyświetleń: 1046

 1. Poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

  Wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  
Środa – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  
Czwartek - wspomnienie św. Klemensa I, papieża i męczennika

  Piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, i Towarzyszy

  Sobota - wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
  
Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 będzie błogosławienie dzieci, a za tydzień - Małżeństw i Rodzin oczekujących potomstwa oraz modlących się o potomstwo.
 3. We wtorek spotkanie grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 18.30 Różaniec, a potem Eucharystia. W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  W sobotę 25 listopada br. w Starym Kościele pw. MB Częstochowskiej o godz. 17.00 odbędą się XIII Elektroniczne Zaduszki. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
 4. W przyszłą niedzielę w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 11.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie odnowimy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Także w niedzielę 26 listopada o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Anny Mahrburg 1923-1947, bohaterskiej łączniczki wileńskiej AK w 70 rocznicę śmierci.
 5. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na samolotową pielgrzymkę szlakiem Sanktuariów Maryjnych Francji i Hiszpani w dniach 12-19 czerwca 2018r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń lub w zakrystii. Zapisy w kancelarii parafialnej.

  Pielęgniarki Stacji Opieki Caritas w Zakopanem zapraszają dziś na bezpłatne badanie cukru w godzinach od 7.15 do 11.00, które odbędzie się w budynku stacji przy ul. Krupówki 1A.
Ks. Bogusław Filipiak, proboszcz i kustosz

powrót